X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه > آموزش و پرورش 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
سه شنبه 14 مرداد 1399
هفتمین جلسه تیم کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ آستان قدس رضوی برگزار شد
هفتمین نشست کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ حرم مطهر رضوی در مؤسسه آل یاسین برگزار گردید.
يکشنبه 12 مرداد 1399
بررسی زمینه‌های همکاری در دیدار مدیران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد
تأکید بر استفاده از ظرفیت‌ها و تجربه‌های مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین و نیز تشکیل تیم‌های کارشناسی از مهم‌ترین محورهای این دیدار می‌باشد.
دوشنبه 6 مرداد 1399
دیدار مدیر کل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف با ریاست موسسه سبک زندگی
مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تولیدات محتوا باید در شئون زندگی مردم مصرف شود. تولید و عرضه کار شماست و توزیع (مصرف) کار ماست.
چهارشنبه 1 مرداد 1399
به زودی نسخه جدید سایت موسسه سبک زندگی آل یاسین رونمایی می شود
پس از گذشت قریب به 6 سال از فعالیت نسخه فعلی سایت، نسخه جدید سایت اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی سبک زندگی آل‌یاسین به زودی در دسترس کاربران قرار می گیرد.
سه شنبه 31 تير 1399
دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل‌یاسین
در این دیدار، ظرفیت‌ها و زمینه‌های فرهنگی این استان در راستای توسعه و ترویج سبک زندگی و راهکارهای همکاری با مؤسسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین، با هدف پرورش محقق در استخراج موضوعات سبک زندگی از منابع اسلامی، در موسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد.
٠٦:٣٨ - سه شنبه ٧ ارديبهشت ١٣٩٥
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین؛ در نهمین جلسه شورای عالی این مؤسسه، 11 طرح نامه پایان‌نامه‌های دانش‌پژوهان این مؤسسه پس از بحث و بررسی، مورد تصویب قرار گرفت.
١٩:٣٨ - سه شنبه ١٧ آذر ١٣٩٤
کارگاه نمادشناسی نحله‌ها و فرقه‌ها با شرکت جمع کثیری از مدیران ارشد مراکز اداری و فرهنگی استان مرکزی، کارشناسان و مدیران سازمان نظام مهندسی این استان روز دوشنبه 27 مهرماه برگزار شد.
١٧:٠٤ - يکشنبه ٣ آبان ١٣٩٤
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه دین و معنویت آل یاسین، کارگاه روش تحقیق با ارائه دکتر مجید کافی از اساتید این موسسه برگزار خواهد شد.
٠٩:١٣ - چهارشنبه ١ مهر ١٣٩٤
کلاس آموزش نرم افزار مدیریت ساماندهی و استنادهی اطلاعات (پژوهیار) با حضور دانش پژوهان دوره آموزشی و پژوهشی سبک زندگی، توسط مدیر فناوری اطلاعات موسسه حجت الاسلام و المسلمین بخشیان برگزار شد.
٢٢:٤٠ - چهارشنبه ٢٨ دی ١٣٩٣
با برگزاری نخستین جلسه درس حجت الاسلام والمسلمین دکتر فعالی ، کلاس های درس ایشان از روز یکشنبه مورخ بیستم مهرماه در موسسه دین ومعنویت آل یاسین رسماً آغازگردید.
٢٢:٤٠ - چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٣

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 صفحه بعدی >>