X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
يکشنبه 4 اسفند 1398
انتشار دومین لوح صوتی از مجموعه زندگی معنوی
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین؛ دومین لوح صوتی از مجموعه « زندگی معنوی» با عنوان «بازگشت» اثر حجت‌الاسلام ‌والمسلمین دکتر محمدتقی فعالی، منتشر شد.
پنج شنبه 1 اسفند 1398
کتاب اخلاق حرفه ای
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل ‌یاسین؛ تالیف کتاب اخلاق حرفه ای توسط دکتر مهدی فدایی به اتمام رسید.
چهارشنبه 30 بهمن 1398
به همت مؤسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین و همکاری پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، دفتر دوم از مجموعه «زندگی معنوی» منتشر شد.
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین، دفتر دوم از مجموعه «زندگی معنوی» با عنوان «بازگشت» اثر حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر محمدتقی فعالی روانه بازار نشر شد.
دوشنبه 28 بهمن 1398
به مناسبت میلاد با سعادت ام الائمه حضرت صدیقه کبری(سلام الله علیها) و روز زن برگزار شد
به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی؛ به مناسبت میلاد با سعادت ام الائمه حضرت صدیقه کبری(سلام الله علیها) و روز زن جلسه‌ای با حضور طلاب خواهر حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
يکشنبه 27 بهمن 1398
کتاب فرهنگ کار جمعی
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل ‌یاسین؛ تالیف کتاب فرهنگ کار جمعی توسط سرکار خانم اکرم عقیلی به اتمام رسید.


کتاب طاعون مصرف

تالیف کتاب طاعون مصرف به اتمام رسید:

کتاب طاعون مصرف

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل ‌یاسین؛ تالیف کتاب طاعون مصرف توسط سید محمد امام به اتمام رسید.

بسیاری از مردم امروزه مفهوم مصرف‌گرایی را نمی‌دانند و در چنین وضعیتی چه توقعی باید از مردم داشت که به اصلاح الگوی مصرف روی بیاورند؛ بنابراین باید در فضاهای علمی این موضوع به‌طور جامع و گسترده بررسی شود و پس از جمع‌بندی، یافته‌های علمی آن را به زبان عامیانه به عموم مردم منتقل کرد و آن زمان است که می‌توان انتظار برداشت نتیجه را داشت.
در آموزه‌های دینی ما نیز به اصطلاح الگوی مصرف اشاره شده و شیوه‌های رهایی از مصرف‌گرایی به‌ویژه در آیات و روایات بیان شده است. نخستین گام برای رهایی از مصرف‌گرایی آگاه کردن مردم از وضعیت بد مصرف‌گرایی در کشورمان است که از طریق آمارها قابل استناد و اثبات است؛ سپس آگاه ساختن مردم از شیوه‌های رهایی از مصرف‌گرایی است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج