X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
سه شنبه 21 آبان 1398
دوره تخصصی راهنمایی و مشورت دهی خانواده
فرصت استثنایی ویژه طلاب، معلمان، مربیان و دیگر فعالان فرهنگی (خواهر و برادر)
سه شنبه 21 آبان 1398
دوره جامع خانواده
فرصت استثنایی ویژه طلاب، معلمان، مربیان ودیگر فعالان فرهنگی (خواهر و برادر)
سه شنبه 21 آبان 1398
دیدار و گفتگوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا(س) سرکار خانم دکتر حقانی با ریاست مؤسسه آل یاسین
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ معاونت پژوهش جامعه الزهرا(س) سرکار خانم دکتر حقانی با ریاست مؤسسه آل یاسین دیدار و گفتگو کردند.
دوشنبه 20 آبان 1398
کارگاه سبک زندگی در آموزه‌های قرآن و عترت 7
کارگاه آموزشی سبک زندگی در آموزه‌های قرآن و عترت با مشارکت مؤسسه سبک زندگی آل یاسین و مدرسه تخصصی قرآن و عترت خراسان، در مشهد برگزار شد.
يکشنبه 19 آبان 1398
کارگاه زندگی آرام
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ جلسات کارگاه زندگی آرام با موضوع «مهارت‌های کنترل ذهن» توسط مؤسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد.


مراحل پایانی ترجمه کتاب «روح، علم و سلامت: چگونه ذهن سالم سلامت جسمانی را به بار می‌آورد»

ترجمة کتاب “Spirit, science, and health How the spiritual mind Fuels physical wellness” (روح، علم و سلامت: چگونه ذهن سالم سلامت جسمانی را به بار می‌آورد) رو به اتمام است:

مراحل پایانی ترجمه کتاب «روح، علم و سلامت: چگونه ذهن سالم سلامت جسمانی را به بار می‌آورد»

ترجمه کتاب «روح، علم و سلامت: چگونه ذهن سالم سلامت جسمانی را به بار می‌آورد. اثر جی پلانت و کارل‌ ای تورسن توسّط حسام گودرزی رو به پایان می‌باشد.

به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی؛ در این اثر پژوهشی چند تن از متخصّصان رشته‌های روان‌شناسی، پزشکی، بهداشت عمومی و سلامت عمومی به بررسی ارتباط بین مراقبه، نیایش و معنویت با مقولة سلامت پرداخته و جدیدترین دیدگاه‌های خود را در این زمینه مطرح ساخته‌اند. فصول این کتاب شامل دسته‌هایی خاص از قبیل جوانان، مبتلایان به بیماری ایدز، بیماری سرطانی و کسانی که در آسایشگاه‌ها به سر می‌برند است. نویسندگان این مجموعه به دنبال شناختی علمی از رابطه بین معنویت و سلامت‌اند تا بتوانند توشه‌ای را برای سلامت بیشتر عموم مردم به ارمغان بیاورند. ناشر این کتاب praeger است و همانطور که از نام کتاب پیداست این اثر دارای ارتباط مستقیم با سبک زندگی می‌باشد.
کتاب مذکور در 5 بخش کلی و 14 فصل به رشته تحریر درآمده است: مرور، ارزیابی و مدل‌سازی ـ مراقبه ـ روح و عمل ـ جمعیت‌های خاص و موضوعات اخلاقی.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج