X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
دوشنبه 3 تير 1398
مراحل پایانی ترجمه کتاب «معنویت و ذهن سالم»
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل‌یاسین؛ ترجمه کتاب معنویت و ذهن سالم اثر مارک گالانتر توسّط محمد حقانی فضل رو به پایان می‌باشد.
يکشنبه 2 تير 1398
به همت پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، جلد 11 از مجموعه سبک زندگی رضوی منتشر شد
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، جلد 11 از مجموعه سبک زندگی رضوی با عنوان « سیره فردی » با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) منتشر شد.
دوشنبه 27 خرداد 1398
مراحل پایانی ترجمه کتاب «روح، علم و سلامت: چگونه ذهن سالم سلامت جسمانی را به بار می‌آورد»
ترجمه کتاب «روح، علم و سلامت: چگونه ذهن سالم سلامت جسمانی را به بار می‌آورد. اثر جی پلانت و کارل‌ ای تورسن توسّط حسام گودرزی رو به پایان می‌باشد.
يکشنبه 26 خرداد 1398
به همت پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، جلد 10 از مجموعه سبک زندگی رضوی منتشر شد
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، جلد 10 از مجموعه سبک زندگی رضوی با عنوان «تربیت فرزند» با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) منتشر شد.
شنبه 25 خرداد 1398
کارگاه به سختی صخره، به نرمی آب
مؤسسه فرهنگی و هنری سبک زندگی آل یاسین، کارگاه به سختی صخره، به نرمی آب را که شامل تکنیک‌های مقابله با رنج‌های بزرگ زندگی می‌باشد، برگزار می‌کند.


مروری بر نشریه پایش سبک زندگی

هر آنچه که در مورد پایش باید دانست:

مروری بر نشریه پایش سبک زندگی

مروری بر نشریه پایش سبک زندگی و هر آنچه که در مورد نشریه پایش موسسه سبک زندگی آل یاسین قابل بیان است.

نشریه پایش سبک زندگی از بهمن ماه 1392 شروع به فعالیت کرد و تاکنون 26 شماره از آن منتشر شده است. این نشریه تا شماره 23 به صورت دوماهنامه و پس از آن به صورت فصلنامه و دو فصلنامه انتشار یافت.
این نشریه در 5 فصل سامان یافته است. پایش آموزش و اندیشه (یک مقاله تجویزی و مصاحبه با یکی از صاحبنظران در مسئله‌ای خاص از سبک زندگی) ـ پایش منابع (معرفی کتب، مقالات فارسی و انگلیسی و همچنین پایان‌نامه‌های فارسی و همایش‌های داخلی و خارجی در حوزه سبک زندگی) ـ پایش آسیب‌ها (مقالاتی برای آسیب‌شناسی مشکلات سبک زندگی ایرانیان) و پرونده ویژه (بررسی یکی از مشکلات کلان سبک زندگی فعلی ایرانیان).
62 مقاله به موضوعات مختلف در سبک زندگی ایرانیان پرداخته است و از این میان، 8 درصد فضای مجازی، 26 درصد خانواده، 26 درصد سینما و رسانه، 25 درصد مهارت‌های زندگی و 15 درصد اوقات فراغت بوده است.
25 مقاله تجویزی هم به قلم دکتر فعالی به رشته تحریر در آمده است. در پایش اندیشه از نظرات صاحبنظران مختلف حوزوی و دانشگاهی استفاده شده است. پرونده‌های ویژه در این شماره‌ها را می توان به سه بخش عمده تقسیم کرد: سبک زندگی فردی (35 درصد) ـ سبک زندگی اجتماعی (38 درصد) و زن و خانواده (27 درصد).
لازم به ذکر است بالغ بر 1.200.000 کلمه، شماره‌های گذشته پایش به تولید و بازنشر محتوا پرداخته است که میانگین آن 45.000 کلمه در هر شماره بوده است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج