X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
چهارشنبه 28 اسفند 1398
کتاب «سبک‌های زندگی و خرده‌فرهنگ‌ها» منتشر شد
به‌رغم وجود مطالعات متعدد در زمینه سبک زندگی و خرده‌فرهنگ‌ها، اکثر آن‌ها تمرکز صریح و آشکار به مدل‌های تحلیلی ندارند و به‌ندرت، فرض تلاقی این دو چشم‌انداز را مدنظر قرار می‌دهند.
سه شنبه 27 اسفند 1398
کتاب سبک زندگی امام جماعت در خانواده، جامعه و مسجد
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌ زندگی آل ‌یاسین؛ تالیف کتاب سبک زندگی امام جماعت در خانواده، جامعه و مسجد توسط دکتر مهدی فدایی به اتمام رسید.
دوشنبه 26 اسفند 1398
ترجمه کتاب «روان‌شناسی دین و مقابله با ناملایمات زندگی: نظریه، پژوهش و کاربست»
به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی؛ ترجمه کتاب «روان‌شناسی دین و مقابله با ناملایمات زندگی: نظریه، پژوهش و کاربست» منتشر شد.
شنبه 24 اسفند 1398
نهمین شماره نشریه علمی ـ پژوهشی پژوهشنامه سبک زندگی
نهمین شماره دوفصل نامه علمی _ پژوهشی پژوهشنامه سبک زندگی توسط پژوهشکده سبک زندگی اسلامی منتشر شد.
چهارشنبه 21 اسفند 1398
چاپ سی‌ویکم کتاب «آفتاب و سایه‌ها» منتشر شد
آنچه ضروری است اینکه محققان و اندیشمندان در مواجهه با عرفان‌های وارداتی از شرق و غرب، پاسخی صریح و شایسته به این مفاهیم غلط و مبهم ارائه کنند.


کتاب فرهنگ کار جمعی

تالیف کتاب فرهنگ کار جمعی به اتمام رسید:

کتاب فرهنگ کار جمعی

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل ‌یاسین؛ تالیف کتاب فرهنگ کار جمعی توسط سرکار خانم اکرم عقیلی به اتمام رسید.

کار و تلاش، زندگی آدمی را معنا می‌دهد و انسان در طی مراحل تکاملی زندگی خود به آن نیازمند است. خداوند زندگی انسان را به‌گونه‌ای تقدیر نموده که او بتواند با درک صحیح از خویش و جهانی که در آن زندگی می‌کند، شیوه صحیح زندگی را انتخاب و با تلاش مثبت در طی زندگی به سوی کمال وجودی خویش گام بردارد.
کار از مفاهیم مهم علم جامعه‌شناسی به شمار می‌آید. امروزه با پیشرفت ابزار تکنولوژی و شبکه‌های ارتباطی، مشکلات و گره‌های جدید سد راه جامعه بشری واقع می‌شود که گشودن آن‌ها جز از طریق اتکا به توان جمعی و هم‌افزایی با سایر افراد امکان‌پذیر نیست. بنابراین در دنیای امروز، کار تیمی روزبه‌روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کند و تیم‌های کاری بیشتری تشکیل می‌شوند. در محیط‌های رقابتی شدید جهانی، وجود تیم‌هایی قدرتمند و هماهنگ، ضرورتی انکارناپذیر است.
تیم‌سازی یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در هر کاری به‌ویژه کسب‌وکارها به شمار می‌رود، چه اینکه نتیجه تیم‌سازی صحیح و اصولی، ایجاد یک تیم مناسب برای اجرای کار تیمی و رسیدن به اهداف کسب‌وکار است.
وظیفه اعضای تیم و رهبر تیم این است که سهم خود را بهترین وجه انجام دهند و با اعتماد به یکدیگر، تعهد، مسئولیت‌پذیری و توجه به اهداف، تیم تحقیقاتی، اقتصادی، فرهنگی و تجاری خود را برای رسیدن به اهداف نهایی‌اش به جلو برانند.
فرهیختگان و دانش‌آموختگان و متخصصان جامعه نباید همانند عوام منتظر فراهم شدن شرایط مطلوب باشند، بلکه باید تا آنجا که می‌توانند دست در دست یکدیگر داده و برای ساختن ایرانی آباد بکوشند و تنها به قدرت بی‌پایان الهی و توانمندی‌های یکدیگر اتکا نمایند. ارتقای فرهنگ کار جمعی در جامعه ما جز با سرانگشتان تدبیر و همت نسل امروز و مساعدت مدیران دیروز فراهم نمی‌شود.
اگر جوان ایرانی به این باور برسد که جز در سایه ایمان به خدای متعال و بهره‌گیری از کار گروهی و اطمینان به آن نمی‌تواند مسیر بالندگی کشور را طی کند، می‌توانیم امیدوار باشیم که وقتی زمان مدیریت کلان این نسل فرا رسید، با برنامه‌ریزی صحیح، شاهد شکوفایی روزافزون در زمینه‌های مختلف برای کشور عزیزمان ایران باشیم. به امید آن روز.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج