X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه > انتشارات 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
سه شنبه 14 مرداد 1399
هفتمین جلسه تیم کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ آستان قدس رضوی برگزار شد
هفتمین نشست کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ حرم مطهر رضوی در مؤسسه آل یاسین برگزار گردید.
يکشنبه 12 مرداد 1399
بررسی زمینه‌های همکاری در دیدار مدیران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد
تأکید بر استفاده از ظرفیت‌ها و تجربه‌های مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین و نیز تشکیل تیم‌های کارشناسی از مهم‌ترین محورهای این دیدار می‌باشد.
دوشنبه 6 مرداد 1399
دیدار مدیر کل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف با ریاست موسسه سبک زندگی
مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تولیدات محتوا باید در شئون زندگی مردم مصرف شود. تولید و عرضه کار شماست و توزیع (مصرف) کار ماست.
چهارشنبه 1 مرداد 1399
به زودی نسخه جدید سایت موسسه سبک زندگی آل یاسین رونمایی می شود
پس از گذشت قریب به 6 سال از فعالیت نسخه فعلی سایت، نسخه جدید سایت اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی سبک زندگی آل‌یاسین به زودی در دسترس کاربران قرار می گیرد.
سه شنبه 31 تير 1399
دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل‌یاسین
در این دیدار، ظرفیت‌ها و زمینه‌های فرهنگی این استان در راستای توسعه و ترویج سبک زندگی و راهکارهای همکاری با مؤسسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


جلد پنجم از مجموعه کتابهای نگاه نو

پژوهشکده سبک زندگی اسلامی منتشر می‌کند:

 

جلد پنجم از مجموعه کتابهای نگاه نو

جلد پنجم از مجموعه نگاه نو ویژه کرسی‌های آزاداندیشی سبک زندگی اسلامی سال 1397 توسط پژوهشکده سبک زندگی اسلامی منتشر می‌شود.

جلد پنجم از مجموعه نگاه نو ویژه کرسی‌های آزاداندیشی سبک زندگی اسلامی سال 1397 توسط پژوهشکده سبک زندگی اسلامی منتشر می‌شود.
به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی؛ پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در سال 1397 تعداد هفت کرسی در موضوعات عرصه‌های فقهی در تدوین فرهنگ رانندگی، چیستی، چرایی و چگونگی طب اسلامی، شیوه مواجهه با مخالفان اهل کتاب در سبک زندگی اسلامی، سبک زندگی در گفتمان انقلاب اسلامی، معیار و شاخص‌های اخلاقی پنهان کاری در زندگی زناشویی، مشورت با خود، رویکرد تازه‌ای در مهارت‌ حل مسئله و مبانی اسلامی حمایت از کالای ایرانی برگزار نموده است.
شایان ذکر است که کرسی‌های آزاداندیشی در قالب‌های ارائه نظر، نقد، مناظره، میزگرد علمی، پاسخ به سؤالات و شبهات و کرسی و گفتگوی آزاد در دو سطح اساتید و پژوهشگران و طلاّب ارائه شده است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج