X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه > آموزش و پرورش 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
سه شنبه 14 مرداد 1399
هفتمین جلسه تیم کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ آستان قدس رضوی برگزار شد
هفتمین نشست کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ حرم مطهر رضوی در مؤسسه آل یاسین برگزار گردید.
يکشنبه 12 مرداد 1399
بررسی زمینه‌های همکاری در دیدار مدیران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد
تأکید بر استفاده از ظرفیت‌ها و تجربه‌های مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین و نیز تشکیل تیم‌های کارشناسی از مهم‌ترین محورهای این دیدار می‌باشد.
دوشنبه 6 مرداد 1399
دیدار مدیر کل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف با ریاست موسسه سبک زندگی
مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تولیدات محتوا باید در شئون زندگی مردم مصرف شود. تولید و عرضه کار شماست و توزیع (مصرف) کار ماست.
چهارشنبه 1 مرداد 1399
به زودی نسخه جدید سایت موسسه سبک زندگی آل یاسین رونمایی می شود
پس از گذشت قریب به 6 سال از فعالیت نسخه فعلی سایت، نسخه جدید سایت اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی سبک زندگی آل‌یاسین به زودی در دسترس کاربران قرار می گیرد.
سه شنبه 31 تير 1399
دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل‌یاسین
در این دیدار، ظرفیت‌ها و زمینه‌های فرهنگی این استان در راستای توسعه و ترویج سبک زندگی و راهکارهای همکاری با مؤسسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


دیدار معاون آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین

 

دیدار معاون آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین

تصمیم بر این شد طرح نامه برگزاری نشست‌های تخصصی ویژه مبلّغان و معلّمان توسط مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین، تهیه و به معاونت آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی ارائه گردد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ در دیدار حجت‌الاسلام سبحانی معاون آموزشی و پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر محمدتقی فعالی ریاست مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین، در خصوص برگزاری دوره‌ها و نشست‌های تخصصی سبک زندگی گفتگو شد.

حجت‌الاسلام سبحانی گفت: تاکنون بر محور فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه‌های استکبارستیزی، اقتصاد مقاومتی، خانواده و جمعیت از طریق تفاهم با برخی از مراکز علمی کشور فعالیت‌هایی نیز انجام داده‌ایم. برخی از آن‌ها در قالب کتاب چاپ شده است و تعدادی دیگر نیز آمادة چاپ هستند.

معاون آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی افزود: حدود 5 هزار نفر از روحانیون، پزشکان و مهندسان در سطح کشور در سامانه‌های ارتباطی و شبکه‌های اطلاع‌رسانی ما قرار دارند که در مناسبت‌های مختلف و برنامه‌های گوناگون به ایشان اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

حجت‌الاسلام دکتر فعالی نیز با تأکید بر ضرورت بازبینی و اصلاح کتاب‌های درسی بخصوص کتب سبک زندگی دانش آموزان مقاطع تحصیلی گوناگون، خواستار اقدامی جدّی و علمی برای اصلاح وضعیت موجود منابع درسی دانش آموزان شد.

در پایان این جلسه که 5شنبه بیست و دوم خردادماه 99 برگزار شد تصمیم بر این شد طرح نامه برگزاری نشست‌های تخصصی ویژه مبلّغان و معلّمان توسط مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین، تهیه و به معاونت آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی ارائه گردد.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج