X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
صفحه اصلي > اخبار موسسه > روابط عمومی 

 

آخرین مطالب
پنج شنبه 23 دی 1395
نشست علمی"تغییر الگوی ازدواج در ایران؛ آسیب ها و چالش ها"
هفدهمین نشست از سلسله نشست های علمی سبک زندگی اسلامی با عنوان " تغییر الگوی ازدواج در ایران؛ آسیب ها و چالش ها"برگزار خواهد شد.
چهارشنبه 22 دی 1395
کتاب آفتاب و سایه‌ها
کتاب آفتاب و سایه‌ها اثر استاد دکتر محمدتقی فعالی به چاپ سی‌ام رسید.
چهارشنبه 22 دی 1395
کتاب آفتاب و سایه‌ها به چاپ سی‌ام رسید
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ کتاب آفتاب و سایه‌ها اثر استاد دکتر محمدتقی فعالی به چاپ سی‌ام رسید.
يکشنبه 19 دی 1395
پیام رهبر انقلاب برای ارتحال آیت‌الله هاشمی
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند. در متن پیام رهبر انقلاب چنین آمده است:
يکشنبه 19 دی 1395
کارگاه سبک زندگی اسلامی
کارگاه سبک زندگی اسلامی با موضوعات ارتباط مؤثر در تدریس، معلم و مهارت کنترل خشم، مهارت اعتماد به نفس و مهارت مدیریت استرس بنا به درخواست پردیس نسیبه دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.
کارگاه سبک زندگی اسلامی با موضوعات ارتباط مؤثر در تدریس، معلم و مهارت کنترل خشم، مهارت اعتماد به نفس و مهارت مدیریت استرس بنا به درخواست پردیس نسیبه دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.
٠٤:٠٨ - يکشنبه ١٩ دی ١٣٩٥
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین؛ پنجمین مسابقه حدیثی «راه زندگی» با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی، آغاز شد.
٠٣:٤٤ - پنج شنبه ١٦ دی ١٣٩٥
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ نشست علمی «سبک­های جوانی در ایران؛ روندها و الگوها» با ارائه دکتر محمد سعید ذکایی و با حضور محققان و علاقمندان برگزار شد.
١١:٣٠ - شنبه ٤ دی ١٣٩٥
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ رئیس و جمعی از معاونان و مدیران مرکز مدیریت حوزه ­های علمیه خواهران، ضمن بازدید از مؤسسه سبک زندگی آل یاسین، از نزدیک با فعالیت­ها و دستاوردهای این مؤسسه در عرصه ­های مختلف آشنا شدند
٠٧:٤١ - يکشنبه ٢١ آذر ١٣٩٥
در دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر فعالی با دکتر هاشمی رئیس دانشگاه علمی کاربردی محمد رسول الله(ص)بسیج، ظرفیت­های دو جانبه و زمینه ­های همکاری علمی و فرهنگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
٠٧:١٦ - يکشنبه ٧ آذر ١٣٩٥
«سفر با کشتی نجات» عنوان جدیدترین اثری است که به قلم شیوای استاد محمّدتقی فعّالی به رشته تحریر درآمده است. انتشار این اثر ارزشمند انگیزه گفتگو با ایشان در مورد این کتاب بود. حجت الاسلام و المسلمین دکتر فعّالی مؤلف محترم کتاب در این گفتگوی کوتاه از انگیزه خود برای تألیف کتاب، ابعاد شخصیتی امام حسین7 و ویژگی¬های این اثر سخن گفتند. متن حاضر، حاصل این گفتگوست.
٠٥:٠٥ - دوشنبه ١ آذر ١٣٩٥
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین؛ چهارمین مسابقه حدیثی «راه زندگی» با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی، آغاز شد.
٠٥:٠٨ - يکشنبه ٢ آبان ١٣٩٥
در دیدار رئیس مؤسسه سبک زندگی آل یاسین و رئیس پژوهشکده سبک زندگی اسلامی با مدیر حوزه‌های علمیه، بر توسعه، تقویت و گسترش سبک زندگی اسلامی در سطوح مختلف علمی، فرهنگی و آموزشی در حوزه‌های علمیه تأکید گردید.
٠٨:١٤ - شنبه ١٧ مهر ١٣٩٥

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>