X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
صفحه اصلي > مرکز فناوری اطلاعات > معرفی اداره فرهنگی 

 

آخرین مطالب
شنبه 25 آذر 1396
بازدید آیت الله اعرافی و جمعی از مسئولان حوزوی از غرفه پژوهشکده سبک زندگی اسلامی
مدیر حوزه‌های علمیه در بازدید از غرفه پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزوی ضمن رؤیت آثار و محصولات این پژوهشکده، در جریان گزارش آخرین فعالیت‌های انجام شده قرار گرفتند.
شنبه 25 آذر 1396
حضور پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای مراکز پژوهشی حوزوی
آثار و دستاوردهای پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای مراکز پژوهشی حوزوی که به مناسبت هفته پژوهش برپا شده است به رؤیت محققان، علاقمندان و بازدیدکنندگان گذاشته شده است.
سه شنبه 21 آذر 1396
تدوین موضوعات سبک زندگی جهت انجام پروژه های تحقیقاتی
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ موضوعات کاربردی سبک زندگی اسلامی جهت انجام پروژه‌های تحقیقاتی در مؤسسه سبک زندگی آل یاسین تهیه و تدوین گردید.
شنبه 18 آذر 1396
نشست علمی مدیریت هزینه‌های خانواده در سبک زندگی اسلامی برگزار شد
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ نوزدهمین نشست از سلسله نشست‌های علمی سبک زندگی اسلامی روز چهارشنبه 8 آذر 96 در مؤسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد.
شنبه 18 آذر 1396
کارگاه سبک زندگی اسلامی در حوزه علمیه شهرستان گراش
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ کارگاه «سبک زندگی اسلامی» توسط این مؤسسه در حوزه علمیه شهرستان گراش استان فارس برگزار

مرکز فناوری اطلاعات همزمان با تاسیس موسسه در سال 1392 و به منظور اطلاع رسانی اخبار فعالیت های موسسه در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرد.

این مرکز در راستای انجام شرح وظایف خود اهداف مختلفی را دنبال می کند از جمله؛ معرفی فعالیت ها و دستاوردهای موسسه در فضای مجازی؛ ایجاد پایگاه تخصصی سبک زندگی اسلامی؛ جذب مخاطبان و کاربران علاقه مند به مباحث سبک زندگی و ارائه محتوای مناسب و علمی در زمینه سبک زندگی.

مرکز فناوری اطلاعات در جهت نیل به اهداف یاد شده، اقدام به راه اندازی چند سایت و شبکه اجتماعی نموده که سایت اطلاع رسانی موسسه به آدرس manaviyat.irاز جمله این سایت ها است. سایت تحلیلی خبری آی سبک به آدرس  isabk.irاز دیگر سایت هایی است که با هدف رصد و پایش اخبار مرتبط با مباحث سبک زندگی اسلامی راه اندازی شده است.

این مرکز از شبکه های مجازی موبایلی نیز غافل نبوده و با راه اندازی دو کانال تلگرامی به آدرس @isabkو @aleyasin_manaviyatانتشار اخبار و فعالیت های موسسه در این فضا را پیگیری می کند.

راه اندازی کانال تخصصی سبک زندگی در فیسبوک، تقویت سایت تحلیلی خبری آی سبک، راه اندازی بخش عربی و انگلیسی سایت معنویت و ایجاد زیرساخت های راه اندازی دوره های تخصصی سبک زندگی اسلامی از کارهای در دست اقدام این مرکز است که در آینده انجام خواهد شد.