X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > مرکز فناوری اطلاعات > معرفی اداره فرهنگی 

 

آخرین مطالب
شنبه 20 مرداد 1397
تعامل دو مجموعه جهت توسعه پروژه سبک‌زندگی اسلامی
در دیدار مسئولین پژوهشکده سبک‌زندگی اسلامی با معاونت فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی قم راه­های تعامل دو مجموعه جهت توسعه پروژه سبک‌زندگی بحث و تبادل نظر شد.
شنبه 20 مرداد 1397
بیست و دومین نشست شورای علمی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد
بیست و دومین نشست شورای علمی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با حضور اعضا، آقایان دکتر محمدتقی فعالی، دکتر سیدحسین شرف الدین، دکتر مسعود آذربایجانی و دکتر احمد حسین شریفی روز شنبه 6 مرداد 97 برگزار شد.
چهارشنبه 17 مرداد 1397
هشتمین شماره نشریه طعم زندگی منتشر شد
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ هشتمین شماره نشریه طعم زندگی توسط این مؤسسه منتشر شد.
دوشنبه 25 تير 1397
کتاب سیره عملی حضرت زهرا(س)
کتاب سیره عملی حضرت زهرا(س) با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم و مؤسسه سبک زندگی آل یاسین تدوین می شود.
پنج شنبه 21 تير 1397
کارگاه‌های سبک زندگی اسلامی، مهارت‌های زندگی و گام‌های موفقیت در زندگی مشترک
معاونت آموزش‌های کاربردی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با همکاری مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، مجموعه کارگاه‌های سبک زنگی اسلامی، مهارت­های زندگی و گام­های موفقیت در زندگی مشترک را برگزار کرد.

 

مرکز فناوری اطلاعات همزمان با تاسیس موسسه در سال 1392 و به منظور اطلاع رسانی اخبار فعالیت های موسسه در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز کرد.

این مرکز در راستای انجام شرح وظایف خود اهداف مختلفی را دنبال می کند از جمله؛ معرفی فعالیت ها و دستاوردهای موسسه در فضای مجازی؛ ایجاد پایگاه تخصصی سبک زندگی اسلامی؛ جذب مخاطبان و کاربران علاقه مند به مباحث سبک زندگی و ارائه محتوای مناسب و علمی در زمینه سبک زندگی.

مرکز فناوری اطلاعات در جهت نیل به اهداف یاد شده، اقدام به راه اندازی چند سایت و شبکه اجتماعی نموده که سایت اطلاع رسانی موسسه به آدرس manaviyat.ir از جمله این سایت ها است. سایت تحلیلی خبری آی سبک به آدرس  isabk.irاز دیگر سایت هایی است که با هدف رصد و پایش اخبار مرتبط با مباحث سبک زندگی اسلامی راه اندازی شده است.

این مرکز از شبکه های مجازی موبایلی نیز غافل نبوده و با راه اندازی دو کانال تلگرامی به آدرس @isabkو @aleyasin_manaviyatانتشار اخبار و فعالیت های موسسه در این فضا را پیگیری می کند.

راه اندازی کانال تخصصی سبک زندگی در فیسبوک، تقویت سایت تحلیلی خبری آی سبک، راه اندازی بخش عربی و انگلیسی سایت معنویت و ایجاد زیرساخت های راه اندازی دوره های تخصصی سبک زندگی اسلامی از کارهای در دست اقدام این مرکز است که در آینده انجام خواهد شد.