X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
صفحه اصلي > اخبار موسسه 

 

آخرین مطالب
سه شنبه 24 مرداد 1396
همسر آزاری و مصادیق آن در گفتگو با حجت الاسلام و المسلمین سالاری فر
در این شماره از پایش مهمان حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا سالاری فر عضو هیات علمی و استادیار گروه روان شناسی پژوهشکده حوزه و دانشگاه بودیم. آنچه در ادامه می خوانید مصاحبه پایش با ایشان در موضوع همسر آزاری است.
دوشنبه 23 مرداد 1396
سری جدید مجموعه ماهی فیروزه ای
سری جدید مجموعه کتاب‌های عمومی ماهی فیروزه­ای توسط این مؤسسه منتشر شد.
دوشنبه 23 مرداد 1396
سری جدید مجموعه ماهی فیروزه ای منتشر شد
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین، سری جدید مجموعه کتاب‌های عمومی ماهی فیروزه­ای توسط این مؤسسه منتشر شد.
يکشنبه 22 مرداد 1396
دیدار نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، از موسسه سبک زندگی آل یاسین
در دیدار حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی از مؤسسه سبک زندگی آل یاسین، ظرفیت‌ها و زمینه‌های فرهنگی این استان در راستای توسعه و ترویج سبک زندگی و راهکارهای همکاری با مؤسسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
شنبه 21 مرداد 1396
دوره تربیت مربی آموزش خانواده با رویکرد سبک زندگی اسلامی
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ دوره تربیت مربی آموزش خانواده توسط این مؤسسه در شهرستان کاشان برگزار شد.


فراخوان مقاله دوفصلنامه «پژوهش‌نامه سبک زندگی»
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین؛ دوفصلنامه «پژوهش‌نامه سبک زندگی» اقدام به فراخوان مقالات علمی تخصصی در موضوعات ذیل می نماید:

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین، دوفصلنامه «پژوهش‌نامه سبک زندگی» به منظور تضارب آرا و تبیین مباحث مرتبط با حوزه سبک زندگی و نیز ارائه الگوهای اسلامی، اقدام به فراخوان مقالات علمی تخصصی در موضوعات ذیل می نماید:
۱- سبک زندگی اسلامی
۲- روانشناسی و سبک زندگی
۳- جامعه شناسی و سبک زندگی
۴- روش شناسی سبک زندگی
۵- فقه، اخلاق، فلسفه و سبک زندگی
۶- سبک زندگی پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(س)
۷- رسانه و سبک زندگی
۸- علوم انسانی و سبک زندگی

علاقه مندان می توانند مقالات خود را به آدرس  journal@manaviyat.ir ارسال نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر، شماره تماس ۳۲۶۰۳۰۹۱-۰۲۵ داخلی ۱۲۰ آماده پاسخویی است.

یادآور می شود دوفصلنامه «پژوهش‌نامه سبک زندگی» نخستین نشریه علمی - تخصصی در حوزه سبک زندگی اسلامی است که به صورت دوفصلنامه  توسط مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین، به صاحب امتیازی و مدیر  مسئولی حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد تقی فعالی،  منتشر می شود.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: