X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > تازه های نشر > تازه های نشر 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
دوشنبه 18 آذر 1398
جلسه 105 از کلاس های زندگی معنوی
جلسه صد و پنجم از کلاس های زندگی معنوی توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد تقی فعالی در محل موسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد.
شنبه 16 آذر 1398
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر « بررسی ابعاد سبک زندگی در بیانیه گام دوم انقلاب »
دهمین کرسی از مجموعه کرسی های آزاداندیشی سبک زندگی اسلامی با عنوان « بررسی ابعاد سبک زندگی در بیانیه گام دوم انقلاب » با حضور محققان و علاقمندان برگزار شد.
چهارشنبه 13 آذر 1398
کتاب عشق ماندگار
به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل ‌یاسین؛ پروژه کتاب عشق ماندگار توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید فلاحتی به اتمام رسید.
دوشنبه 11 آذر 1398
برگزاری اجلاسیه اساتید مراکز تخصصی حوزه علمیه
به گزارش اداره روابط عمومی مرکز تخصصی آل یاسین؛ اجلاسیه اساتید مراکز تخصصی حوزه علمیه در محل سالن همایش مدرسه معصومیه برگزار شد.
يکشنبه 10 آذر 1398
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر « بررسی ابعاد سبک زندگی در بیانیه گام دوم انقلاب »
دهمین کرسی آزاداندیشی ارائه نظر با عنوان « بررسی ابعاد سبک زندگی در بیانیه گام دوم انقلاب » با حضور محققان و علاقمندان برگزار خواهد شد.


دهمین شماره نشریه طعم زندگی

توسط مؤسسه سبک زندگی آل یاسین منتشر شد:

دهمین شماره نشریه طعم زندگی

دهمین شماره نشریه طعم زندگی توسط مؤسسه سبک زندگی آل یاسین منتشر شد.

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ دهمین شماره نشریه طعم زندگی توسط این موسسه منتشر شد.
مطالب شماره دهم دوفصلنامه فرهنگی اجتماعی طعم زندگی در ۵ فصل تنظیم شده است. در فصل اول، مقالاتی با موضوعات «سبک‌های زندگی و کنش»، «فرهنگ مصرف کننده و کیفیت کالا» و «سبک زندگی و فرهنگ مصرفی» منتشر شده است.
فصل دوم به اصطلاح‌شناسی واژه «فراغت» اختصاص دارد. فصل سوم به معرفی هشت عنوان کتاب در زمینه سبک ‌زندگی با عنوان‌های سبک زندگی و روان نگاری (ویلیام دی ولز)، روابط عمومی و روزنامه نگاری در زمان بحران: مشارکت همزیستانه (آندرا میلر و جینکس کالمن بروسارد)، بی فرزندی اختیاری (امی بلک استون)، چهارمین سکولاریزاسیون: خود مختاری سبک های زندگی فردی (لوئیجی برزانو)، برساخت بدن: جامعه شناسی سبک های مدیریت بدن جوانان (مینا اینانلو)، جراحی زیبایی ، رضایت زناشویی و بهزیستی روان شناختی (اثامه قاسمی و آدیس کراسکیان)، اختلال جنسی و هویت گمشده (سام گشتاسبی اصل) و درآمدی بر تاریخ فرهنگی بدن در ایران (محمد سعید ذکایی) می پردازد . فصل چهارم این شماره نشریه به معرفی چهار مقاله با عنوان‌های : تقسیم بندی سبک زندگی از طریق مصاحبه ساختار یافته (وانگر،ای.کی و ودل.ام)،  تقسیم بندی سبک زندگی؛ از نگرش ها ، علایق و اعتقادات ، تا ارزش ها ، سبک های زیبا شناختی ، نگرش نسبت به زندگی و اولویت های رسانه ای (وینک.پی)، تغییر نقش زنان _  تحلیلی از سبک زندگی (ونکاتش.ای) و پیشینه روان نگاری و سبک زندگی در توقع کیفیت خدمات (تامپسون، ای.ام و کامینسکی،پی.اف) اختصاص یافته است. فصل پنجم به معرفی دو اندیشمند سبک زندگی؛ «لوئیجی برزانو» و «محمد سعید ذکایی» می پردازد.
شایان ذکر است «طعم زندگی» نشریه‌ای تخصصی در زمینه مطالعات سبک‌زندگی است که ضمن بررسی تحولات سبک‌زندگی در غرب، نگاهی به فعالان در این حوزه مطالعاتی و آثار منتشر شده در این زمینه را دارد که تاکنون 9 شماره آن منتشر شده است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج