X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
سه شنبه 1 مرداد 1398
کارنمای مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ دستاوردهای پژوهشی، آموزشی و فرهنگی هنری مؤسسه سبک زندگی آل یاسین در قالب کارنما منتشر شد.
يکشنبه 30 تير 1398
ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کردند
ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمّدتقی فعّالی با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کردند.
چهارشنبه 26 تير 1398
اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره دوم رشته مطالعات سبک زندگی اسلامی مرکز تخصصی آل یاسین در مقطع سطح 3
به گزارش اداره روابط عمومی مرکز تخصصی آل یاسین، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته مطالعات سبک زندگی اسلامی مرکز تخصصی آل یاسین در مقطع سطح 3 اعلام شد.
چهارشنبه 26 تير 1398
انتشار دفتر نخست از مجموعه همسفر با یک عابر
به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، دفتر نخست از مجموعه «همسفر با یک عابر» که دربردارنده رازهای زندگی یوسف پیامبر(علیه السلام) است، منتشر شد.
سه شنبه 25 تير 1398
کارگاه مهارت‌های ارتباط موثر در محیط کار و خانواده ویژه کارشناسان شرکت خودروسازی سایپا سیتروئن
مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین با همکاری شرکت خودرسازی سایپا سیتروئن کاشان کارگاه مهارت‌های ارتباط موثر را برگزار کرد.


به همت پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، جلد 12 از مجموعه سبک زندگی رضوی منتشر ‌شد.

جلد 12 از مجموعه سبک زندگی رضوی منتشر ‌شد:

به همت پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، جلد 12 از مجموعه سبک زندگی رضوی منتشر ‌شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، جلد 12 از مجموعه سبک زندگی رضوی با عنوان « فرهنگ کار » با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) منتشر شد.

شیوه و سبک زندگی ما انسان‌ها با موضوع کار و شغلمان پیوند خورده است. بسیاری از ما برای تأمین نیازهایمان ساعت‌های زیادی از زندگی خود را صرف کار کردن می‌کنیم؛ به همین دلیل پرداختن به این موضوع از جایگاه بالا و اهمیت زیادی برخوردار است. پرداختن به موضوع کار به‌عنوان شیوه‌ای برای زندگی، مفهومی را با عنوان فرهنگ کار در پی دارد. فرهنگ کار به مجموعه شیوه‌ها و شرایط کار مطلوب اشاره دارد که به ارتقای سطح اجتماع کمک می‌کند.
این مفهوم با ابعاد مختلف تأثیرگذاری کار در زندگی هماهنگی و همخوانی دارد؛ چراکه اصطلاح «فرهنگ» نیز مجموعه اسلوب و شیوه و باورها را در ابعاد مختلف دنبال می‌کند. فرهنگ کار در جامعه کمتر تعریف شده و در زمینه کار بیشتر بر حقوق کار و کارگر و نحوه تعاملات کارفرما با کارگر پرداخته شده است.
سبک زندگی امام رضا (ع) و رویکردها و بیانات ایشان در زمینه کار و فرهنگ کار مطالب آموزنده و قابل‌توجهی در بر دارد. روایات متعددی در همه زمینه‌های فردی، اجتماعی، حقوقی، روحی و اخلاقی از ایشان نقل شده است. جلد دوازدهم از مجموعه سبک زندگی رضوی در سه فصل به موضوع کار در سبک زندگی و سیره امام رضا (ع) پرداخته است. در فصل اول، جایگاه و اهمیت کار، اهداف و فواید کار، گونه‌های کسب و کار و در فصل دوم، آداب و فرهنگ کار و کارفرمایی و نیز آداب تجارت بیان شده است. فصل پایانی کتاب نیز بیانگر شیوه‌های ارتقای فرهنگ کار است.
شایان ذکر است پیش از این، 11 جلد از مجموعه سبک زندگی رضوی به قلم حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر محمّدتقی فعّالی با موضوعات «روابط میان فردی»، «مناسبات اجتماعی»، «زن و خانواده»، «بهداشت غذا و تغذیه»، «بهداشت بدن و محیط زیست»، «زندگی معنوی»، «بینش‌ها و ارزش‌ها»، «سنن الرضا (ع)»، «همسرداری»، « تربیت فرزند » و«سیره فردی » به همت پژوهشکده سبک زندگی اسلامی و بنیاد فرهنگی هنری امام رضا(ع) منتشر گردیده است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج