X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
سه شنبه 1 مرداد 1398
کارنمای مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ دستاوردهای پژوهشی، آموزشی و فرهنگی هنری مؤسسه سبک زندگی آل یاسین در قالب کارنما منتشر شد.
يکشنبه 30 تير 1398
ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کردند
ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمّدتقی فعّالی با آیت الله کعبی دیدار و گفتگو کردند.
چهارشنبه 26 تير 1398
اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی دوره دوم رشته مطالعات سبک زندگی اسلامی مرکز تخصصی آل یاسین در مقطع سطح 3
به گزارش اداره روابط عمومی مرکز تخصصی آل یاسین، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته مطالعات سبک زندگی اسلامی مرکز تخصصی آل یاسین در مقطع سطح 3 اعلام شد.
چهارشنبه 26 تير 1398
انتشار دفتر نخست از مجموعه همسفر با یک عابر
به گزارش اداره روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، دفتر نخست از مجموعه «همسفر با یک عابر» که دربردارنده رازهای زندگی یوسف پیامبر(علیه السلام) است، منتشر شد.
سه شنبه 25 تير 1398
کارگاه مهارت‌های ارتباط موثر در محیط کار و خانواده ویژه کارشناسان شرکت خودروسازی سایپا سیتروئن
مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین با همکاری شرکت خودرسازی سایپا سیتروئن کاشان کارگاه مهارت‌های ارتباط موثر را برگزار کرد.


نهمین شماره نشریه طعم زندگی

توسط مؤسسه سبک زندگی آل یاسین منتشر شد:

نهمین شماره نشریه طعم زندگی

نهمین شماره نشریه طعم زندگی توسط مؤسسه سبک زندگی آل یاسین منتشر شد.

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ نهمین شماره نشریه طعم زندگی توسط این موسسه منتشر شد.
مطالب شماره نهم فصل‌نامه فرهنگی اجتماعی طعم زندگی در ۵ فصل تنظیم شده است. در فصل اول، مقالاتی با موضوعات «سبک‌های زندگی و جایگاه اجتماعی»، «سبک‌های زندگی و هویت» و «ارزیابی روان‌شناسی سبک زندگی» منتشر شده است.
فصل دوم به اصطلاح‌شناسی واژه «هویت» اختصاص دارد. در فصل سوم به معرفی هشت عنوان کتاب در زمینة سبک ‌زندگی با عنوان‌های چرخش فرهنگی (دیوید چنی)، کالاهای مورد علاقه (آرتور آسابرگر)، فرهنگ عامه سایبری (سینری ایوماتریکس)، تله هرزه‌نگاری (ونری مالتز، لاری مالتز)، راهنمای عملی درمان فراشناختی اضطراب و افسردگی (آدریان ولز)، یکصد پرسش و پاسخ درباره اختلال افسردگی یا دو قطبی کودکان (لیندا کاکرو ورتی)، سیاست، اقتصاد و مسائل توسعه در سایه خشونت (داگلاس سی. نورث و دیگران) و خشونت و نظم های اجتماعی (داگالاس، سی ـ نورث ـ جان جوزف والیس و باری آر. وینگاست) می پردازد. فصل چهارم این شماره نشریه به معرفی چهار مقاله با عنوان‌های مجموعه‌های توریستی، تحول و لذت‌جویی (آنت پریچارد و نایگل مورگان)، «آن‌ها نمی‌توانند مانع خنده‌ها بشوند»: سیاست‌ها و فراغت و کمدی (استفان واگ)، ورزش و سبک زندگی (جان هوری) و دوگانه اندیشی: رفع محرومیت، سانسور و سکس بزرگسالان در تلویزیون (جولیان پیتلی) اختصاص یافته است. فصل پنجم به معرفی دو اندیشمند سبک زندگی؛ «زابلوکی و کانتر» و «محمدتقی فعالی» می پردازد.
شایان ذکر است «طعم زندگی» نشریه‌ای تخصصی در زمینه مطالعات سبک‌زندگی است که ضمن بررسی تحولات سبک‌زندگی در غرب، نگاهی به فعالان در این حوزه مطالعاتی و آثار منتشر شده در این زمینه را دارد که تاکنون 8 شماره آن منتشر شده است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج