X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه 

 

آخرین مطالب
دوشنبه 19 آذر 1397
برگزاری دوره‌های تربیت مربی مهارت‌های زندگی و خانواده با رویکرد سبک زندگی اسلامی
به گزارش اداره روابط عمومی، موسسه سبک زندگی آل یاسین با همکاری مرکز آموزش‌های کاربردی و مهارتی حوزه علمیه دوره‌ تربیت مربی «مهارت‌های زندگی با رویکرد سبک زندگی»، دوره تربیت مربی «خانواده با رویکرد سبک زندگی اسلامی» و دوره عمومی «مهارت‌های سبک زندگی اسلامی» را برگزار می کند.
شنبه 17 آذر 1397
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر «شیوه مواجهه با مخالفان اهل کتاب در سبک زندگی اسلامی»
سومین کرسی از مجموعه کرسی‌های آزاد اندیشی سبک زندگی اسلامی با عنوان «شیوه مواجهه با مخالفان اهل کتاب در سبک زندگی اسلامی» با حضور محققان و علاقمندان برگزار شد.
دوشنبه 12 آذر 1397
کارگاه سبک زندگی در آموزه‌های قرآن و عترت 5
کارگاه آموزشی سبک‌زندگی در آموزه‌های قرآن و عترت با مشارکت موسسه سبک‌زندگی آل یاسین و مدرسه تخصصی قرآن و عترت خراسان، در مشهد برگزار شد.
يکشنبه 11 آذر 1397
کار ترجمه کتاب «روان شناسی دین و مقابله با ناملایمات زندگی: نظریه، پژوهش و عمل» آغاز شد.
ترجمه کتاب «روان‌شناسی دین و مقابله با ناملایمات زندگی: نظریه، پژوهش و عمل» اثر کنت پارگامنت توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی و دکتر امیر قربانی آغاز شده است.
شنبه 10 آذر 1397
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر «شیوه مواجهه با مخالفان اهل کتاب در سبک زندگی اسلامی»
سومین کرسی آزاد اندیشی سبک زندگی اسلامی با عنوان «شیوه مواجهه با مخالفان اهل کتاب در سبک زندگی اسلامی» با حضور محققان و علاقمندان برگزار خواهد شد.


کسب رتبه اول ره توشه راهیان نور ویژه خواهران

موسسه سبک زندگی آل یاسین افتخار آفرید:

کسب رتبه اول ره توشه راهیان نور ویژه خواهران

ره‌توشه راهیان نور «ویژه خواهران» رمضان 1439 که به قلم پژوهشگران این موسسه تدوین و منتشر گردید، در میان ره‌توشه‌های دفتر تبلیغات، مقام اول را کسب کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین؛ تهیه و تدوین این اثر، کار مشترک معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و موسسه فرهنگی و هنری سبک زندگی آل یاسین است و ناظران علمی این کتاب، حجج اسلام سعید روستا آزاد، علی اکبر مؤمنی، علیرضا انصاری و سیدعلی آقایی می باشند.
ره توشه مذکور شامل مقالاتی است که به همت گروهی از نویسندگان فاضل در موضوعات مربوط به زن و خانواده سامان یافته است. این نوشتار با تحلیل و بررسی مسائلی همچون شیوه های تربیتی دختران در اسلام، مدیریت عشق، عوامل مؤثر در شادی خانواده، شوهرداری همسران علما و نیز راه کارهای نهادینه سازی روحیه، پرهیز از  مصرف‌گرایی و تجمل‌گرایی در بین زنان، نکات ارزنده و راه کارهای مفیدی را تبیین نموده است. توجه به معضلات و آسیب های مرتبط با خانواده از دیگر ویژگی های این اثر می باشد.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج