X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه 

 

آخرین مطالب
پنج شنبه 22 شهريور 1397
کارگاه انسان در آینة ابدیت
مؤسسه سبک‌زندگی آل‌یاسین با همکاری و حمایت دانشگاه علوم انتظامی امین ناجا، کارگاه آموزشی «انسان در آینة ابدیت» را برگزار کرد.
پنج شنبه 22 شهريور 1397
کارگاه دو روزه تغییر و اصلاح رفتار
کارشناسان مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با همکاری مرکز دار القرآن مازندران، کارگاه دو روزة تغییر و اصلاح رفتار را برگزار کردند.
چهارشنبه 21 شهريور 1397
کارگاه فرهنگ سازمان با نگرش به منابع اسلامی
مؤسسه سبک زندگی آل یاسین با همکاری دانشگاه علوم انتظامی امین ناجا، کارگاه آموزشی فرهنگ سازمان با نگرش به منابع اسلامی را برگزار کرد.
چهارشنبه 21 شهريور 1397
کارگاه‌ها دوروزه اصول و فنون مشاوره
معاونت آموزش‌های کاربردی مؤسسه سبک‌زندگی آل‌یاسین با همکاری مرکز دار القرآن مازندران، کارگاه‌ها دو روزة اصول و فنون مشاوره را برگزار کرد.
چهارشنبه 21 شهريور 1397
طلاق و آسیب های اجتماعی آن
پدیده طلاق ما را بر آن داشت تا حدود و ثغور آن را با یکی از اساتید روانشناسی به بررسی بنشینیم. آنچه در ادامه می خوانید مصاحبه نشریه پایش با حجت الاسلام و المسلمین دکتر سالاری فر است.


نخستین نشست هم ­اندیشی صاحبنظران سبک زندگی اسلامی برگزار شد

نخستین نشست هم ­اندیشی صاحبنظران سبک زندگی اسلامی برگزار شد

به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ نخستین نشست هم اندیشی صاحبنظران سبک زندگی اسلامی با حضور اساتید و صاحبنظران روز پنج­شنبه دوم دیماه 95 در مؤسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد.

در این نشست که با موضوع «گفتمان ­سازی سبک زندگی» برگزار شد، پس از طرح چهار محور اساسی شامل تبیین تحولات سه دهه اخیر در حوزة سبک زندگی و علل ایجاد آنها، شیوه­ های مدیریت فرایند سبک زندگی در ایران به سوی سبک زندگی مطلوب، آینده­ پژوهی سبک­های زندگی ایرانیان؛ تهدیدها و فرصت­ها و مهم­ترین آسیب­های سبک زندگی در ایران، صاحبنظران حاضر در نشست پیرامون موضوع اخیر بحث و بررسی نمودند.

نخستین نشست هم ­اندیشی صاحبنظران سبک زندگی اسلامی با حضور ریاست مؤسسه آل یاسین، اعضای شورای علمی مؤسسه و تنی چند از صاحبنظران و نمایندگان مراکز مرتبط برگزار شد.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج