X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
صفحه اصلي > اخبار موسسه 

 

آخرین مطالب
پنج شنبه 26 اسفند 1395
گزارش فعالیت ها و دستاوردهای سال 1395
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ مراسم پایانی سال 1395 این مؤسسه، با سخنان حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدتقی فعالی و با حضور کارکنان و همکاران، روز یکشنبه 22 اسفند 95 برگزار شد. در مراسم ویژه پایان سال، رئیس مؤسسه سبک زندگی گزارشی از فعالیت ها و دستاوردهای مؤسسه در بخش های مختلف در یک سال اخیر ارائه و خط مشی ها و برنامه های سال آینده را نیز اعلام کردند.
پنج شنبه 26 اسفند 1395
مراسم میهمانی پایان سال موسسه در سال 1395
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ مراسم میهمانی این مؤسسه در پایان سال 1395 روز دوشنبه 23 اسفندماه با حضور همکاران و کارکنان مؤسسه و خانواده ایشان برگزار شد.
شنبه 21 اسفند 1395
رانندگی در ایران، آسیب‌ها و راهکارها
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ کتاب «رانندگی در ایران، آسیب­ها و راهکارها» توسط این مؤسسه منتشر گردید.
شنبه 14 اسفند 1395
برگزاری جلسه هیئت امنای پژوهشکده سبک زندگی اسلامی
در نخستین جلسه هیئت امنای پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، سیاست‌های کلی و راهبردهای اساسی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی مورد بحث و بررسی و تبادل نظر اعضا قرار گرفت.
يکشنبه 8 اسفند 1395
فعالیت‌ها و دستاوردهای مؤسسه سبک زندگی آل یاسین تحسین برانگیز و اعجاب‌آور است
رئیس دپارتمان اسلام‌شناسی و ایران‌شناسی دانشگاه بن آلمان و هیئت همراه در دیدار از مؤسسه سبک زندگی آل یاسین، از نزدیک با اهداف، فعالیت‌ها و دستاوردهای این مؤسسه آشنا شدند.


توسط موسسه سبک زندگی آل یاسین انجام می شود
ترجمه کتاب جنگ و امپراتوری
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ کتاب جنگ و امپراتوری نوشته پائول ات وود صاحب‌نظر امریکایی، توسط گروه سبک زندگی مؤسسه آل یاسین در حال ترجمه است.

به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ کتاب جنگ و امپراتوری نوشته پائول ات وود صاحب‌نظر امریکایی، توسط گروه سبک زندگی مؤسسه آل یاسین در حال ترجمه است.

نویسنده این کتاب نقش آمریکا را در جنگ‌های و سلطه‌گری‌ها بررسی می‌کند و سیاست‌های ایالات متحده در جنگ افروزی، توطئه و ترور و تلاش برای گسترش نفوذ در سراسر دنیا را مورد نقد قرار می‌دهد.

ترجمه این کتاب در راستای برسی نظرات اندیشمندان غربی در زمینه سبک زندگی در مؤسسه آل یاسین صورت می‌گیرد.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج