X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > اخبار موسسه 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
يکشنبه 22 تير 1399
تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ آستان قدس رضوی
مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ حرم مطهر رضوی توسط موسسه آل یاسین تدوین می‌شود.
شنبه 21 تير 1399
مرکز تخصصی آل یاسین برای برگزاری رشته مطالعات سبک زندگی اسلامی موافقت قطعی دریافت کرد
شورای گسترش حوزه های علیمه با برگزاری رشته سطح سه مطالعات سبک زندگی اسلامی موافقت قطعی کرد.
پنج شنبه 19 تير 1399
خرید کتاب توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور
خرید مجموعه 4 جلدی راز ثروت از موسسه توسط نهاد کتابخانه عمومی کشور صورت گرفت.
چهارشنبه 18 تير 1399
دیدار و گفتگوی مدیر شبکه جهانی ثامن با ریاست مؤسسه سبک زندگی
هر چه می‌توانید کارهایتان به خصوص «سبک زندگی» را ایجابی کنید. مردم از کارهای سلبی خسته شده‌اند و جهان اسلام دیگر تاب جنگ ندارد.
يکشنبه 15 تير 1399
آغاز امتحانات پایانی نیم سال دوم رشته مطالعات سبک زندگی اسلامی
امتحانات پایانی رشته مطالعات سبک زندگی اسلامی در مرکز تخصصی سبک زندگی آل یاسین از شنبه 14 تیرماه آغاز و تا یکم مرداد ادامه دارد.


دیدار معاون آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین

دیدار معاون آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین

تصمیم بر این شد طرح نامه برگزاری نشست‌های تخصصی ویژه مبلّغان و معلّمان توسط مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین، تهیه و به معاونت آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی ارائه گردد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ در دیدار حجت‌الاسلام سبحانی معاون آموزشی و پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر محمدتقی فعالی ریاست مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین، در خصوص برگزاری دوره‌ها و نشست‌های تخصصی سبک زندگی گفتگو شد.

حجت‌الاسلام سبحانی گفت: تاکنون بر محور فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه‌های استکبارستیزی، اقتصاد مقاومتی، خانواده و جمعیت از طریق تفاهم با برخی از مراکز علمی کشور فعالیت‌هایی نیز انجام داده‌ایم. برخی از آن‌ها در قالب کتاب چاپ شده است و تعدادی دیگر نیز آمادة چاپ هستند.

معاون آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی افزود: حدود 5 هزار نفر از روحانیون، پزشکان و مهندسان در سطح کشور در سامانه‌های ارتباطی و شبکه‌های اطلاع‌رسانی ما قرار دارند که در مناسبت‌های مختلف و برنامه‌های گوناگون به ایشان اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.

حجت‌الاسلام دکتر فعالی نیز با تأکید بر ضرورت بازبینی و اصلاح کتاب‌های درسی بخصوص کتب سبک زندگی دانش آموزان مقاطع تحصیلی گوناگون، خواستار اقدامی جدّی و علمی برای اصلاح وضعیت موجود منابع درسی دانش آموزان شد.

در پایان این جلسه که 5شنبه بیست و دوم خردادماه 99 برگزار شد تصمیم بر این شد طرح نامه برگزاری نشست‌های تخصصی ویژه مبلّغان و معلّمان توسط مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل‌یاسین، تهیه و به معاونت آموزشی پژوهشی ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی ارائه گردد.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج