X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > مقالات 

 

آخرین مطالب
چهارشنبه 23 آبان 1397
دکتر هادی کریمی اصل معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان قم با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ دکتر هادی کریمی اصل معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان قم با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین دیدار و گفتگو کردند.
يکشنبه 20 آبان 1397
کتاب شیوة مواجهه با مخالفان در سبک زندگی پیامبر(ص) و اهل بیت(ع)
کتاب شیوة مواجهه با مخالفان در سبک زندگی پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) توسط این مؤسسه منتشر شد.
سه شنبه 15 آبان 1397
دیدار حجت الاسلام دکتر فعالی با حجت الاسلام مهدی مقامی
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان حجت الاسلام مهدی مقامی با حجت الاسلام دکتر فعالی، ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 15 آبان 1397
کارگاه سبک زندگی در آموزه های قرآن و عترت 4
کارگاه آموزشی سبک زندگی در آموزه های قرآن و عترت با مشارکت مؤسسه سبک زندگی آل یاسین و مدرسه تخصصی قرآن و عترت خراسان، در مشهد برگزار شد.
يکشنبه 13 آبان 1397
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر «عرصه های فقهی در تدوین فرهنگ رانندگی» با حضور معاونت راهور ناجا
اولین کرسی آزاداندیشی سبک زندگی اسلامی با عنوان «عرصه های فقهی در تدوین فرهنگ رانندگی» با حضور معاونت راهور ناجا برگزار شد.
> مقالات > مقالات > اوقات فراغت
-
نیم نگاهی به اوقات فراغت زمینه‌ها و راهکارها
اوقات فراغت به معنای زمان استراحت، آسایش، آرامش و زمان آزاد می‌باشد که هر فردی به میل خود از آن استفاده می‌نماید. استفادة بهینه از ایام فراغت نقش بسزایی در بهداشت روانی افراد جامعه خواهد داشت.
بیشتر...
-
بازی از دیدگاه قرآن کریم و ائمه معصومین
این مقاله در سه بخش تنظیم شده است: نخست، جایگاه بازی کودک را در قرآن و سپس در سنت معصومین(ع) مورد بررسی قرار می دهد و در آخر، کمیّت و کیفیت بازی کودک را از دیدگاه قرآن و سنت معصومین(ع) ارزیابی می نماید.
بیشتر...
-
سبک زندگی و ویژگی خانواده های سالم
سبک زندگی، روش زندگی یا شیوة زندگی، به عنوان یک مفهوم اساسی، با فرهنگ، دین، ایدئولوژی، اخلاق، باورها، آرمان ها، رفتارها، نگرش ها، ارزش ها و هنجارهای فردی، خانوادگی و اجتماعی ارتباط مستقیم دارد.
بیشتر...
-
سرگرمی های عصر ما و تأثیرات فرهنگی و اجتماعی آن
مقاله حاضر کوششی است برای طرح موضوع مهم استفاده از بازی های ویدیویی و کامپیوتری که به نظر می رسد زمان زیادی از اوقات فراغت کودکان و نوجوانان را به خود اختصاص داده است.
بیشتر...
-
سبک زندگی به مثابه تفریحی واقعی
شبکه های دولتی در دنیا، طی 10 تا 15 سال گذشته متحمّل تغییراتی شده اند و این تغییرات در شبکه های دولتی دانمارکی دی آر و TV2 نیز رخ داده است. ساعتهای پر بیننده در چهار روز هفته به تدریج با برنامه هایی که سبک زندگی خوانده می­شوند، پر شده است.
بیشتر...
 << صفحه قبلي   [3 4 5 6 7 8 ]