X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > مقالات 

 

آخرین مطالب
چهارشنبه 23 آبان 1397
دکتر هادی کریمی اصل معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان قم با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ دکتر هادی کریمی اصل معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان قم با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین دیدار و گفتگو کردند.
يکشنبه 20 آبان 1397
کتاب شیوة مواجهه با مخالفان در سبک زندگی پیامبر(ص) و اهل بیت(ع)
کتاب شیوة مواجهه با مخالفان در سبک زندگی پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) توسط این مؤسسه منتشر شد.
سه شنبه 15 آبان 1397
دیدار حجت الاسلام دکتر فعالی با حجت الاسلام مهدی مقامی
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان حجت الاسلام مهدی مقامی با حجت الاسلام دکتر فعالی، ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 15 آبان 1397
کارگاه سبک زندگی در آموزه های قرآن و عترت 4
کارگاه آموزشی سبک زندگی در آموزه های قرآن و عترت با مشارکت مؤسسه سبک زندگی آل یاسین و مدرسه تخصصی قرآن و عترت خراسان، در مشهد برگزار شد.
يکشنبه 13 آبان 1397
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر «عرصه های فقهی در تدوین فرهنگ رانندگی» با حضور معاونت راهور ناجا
اولین کرسی آزاداندیشی سبک زندگی اسلامی با عنوان «عرصه های فقهی در تدوین فرهنگ رانندگی» با حضور معاونت راهور ناجا برگزار شد.
> مقالات > مقالات > اوقات فراغت
-
مروجان عمده‌ سبک زندگی غربی
از میان شبکه‌های فارسی زبان متنوع که یاد شد، برخی شبکه‌ها مخاطب و تأثیرگذاری بیشتری بر سبک زندگی ایرانیان دارند. مهم‌ترین ضدارزش‌هایی که در این شبکه‌ها برای تغییر سبک زندگی ایرانی و تبلیغ شیوه زندگی غربی به چشم می‌خورد
بیشتر...
-
شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان
سابقه تأسیس شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی، حداقل به دو دهه قبل بازمی‌گردد. موج مهاجرت مخالفان جمهوری اسلامی به ایالات متّحده‌ در ابتدای انقلاب، شهر لس‌آنجلس مرکز تجمع ایرانیان را به کانونی برای فعّالیت علیه حکومت تبدیل کرد.
بیشتر...
-
ماهواره و سبک زندگی
یکی از رایج‌ترین روش‌های گذران اوقات فراغت، در عصر ما، تماشای تلویزیون و ماهواره است. اکنون در ایران بیش از 3000 کانال ماهواره‌ای به سادگی دریافت‌پذیر است که برخی از آنها فارسی‌زبان هستند.
بیشتر...
-
اینستاگرام (Instagram)
در دنیای امروز، شبکه‌های اجتماعی، یکی از رسانه‌های مهم و تأثیرگذار محسوب می‌شوند. ارتباطات و انتقال پیام با ورود شبکه‌های اجتماعی مجازی، مفهوم تازه‌ای به خود گرفته است.
بیشتر...
-
بازخوانی مؤلفه‌های قصه‌های ناتمام بانوی اردیبهشت
بنی‌اعتماد، متولد 1333 تهران و فارغ‌التحصیل رشته كارگردانی سینما از دانشكده هنرهای دراماتیك در سال 1358 است. وی كار در تلویزیون را به عنوان منشی صحنه، پیش از تحصیلات كلاسیك خود یعنی سال 1352 آغاز كرد
بیشتر...
-
فضای سبز در تاریخ و ادبیات ایران
ساکنان ایران از روزگاران قدیم علاقه بسیار به داشتن باغهای زیبا و فرح انگیز داشتند. ظروف به جا مانده از آن دوران که به درخت و شاخ و برگ منقوش است علاقه آنان را به باغ و باغداری نشان می‌دهد.
بیشتر...
-
معرفی بازی کوهنورد
دیدگاه اندیشمندان درباره بازیهای ویدئویی بسیار متفاوت است. گروهی این گونه بازیها را به دلیل ساختار و شکل ساخت آن برای کودکان مفید نمی دانند
بیشتر...
-
سید رضا و حکایت پرده نشینی
سید رضای «طلا و مس» حالا روایتگر زندگی استادی پرده‌نشین و شیخی بی‌آلایش است. هرچند گويي ماجرای شیخ پرده‌نشین روایت همان سید رضای سرگشته معرفت و اخلاق در سال‌های پيري است.
بیشتر...
-
سیمز و ترویج سبک زندگی غربی
صنعت بازي‌هاي رايانه‌اي در شمار ده صنعت سودآور جهان قرار گرفته است. با توجه به سودآوری اين صنعت بسیاری از شرکت‌‌ها با سرمایه‌گذاری‌‌های فراوان به ساخت و تولید این بازی‌ها روی آورده‌اند.
بیشتر...
-
تلویزیون، هویت زنان و خانواده
امروزه رسانه‌‌ها، به‌ویژه تلویزیون، هنجار‌ها و قواعد زندگی روزمره انسان را دگرگون کرده، شیوه‌‌های نوینی را به فرد و جامعه پیشنهاد می‌کنند، شیوه‌‌هایی که چندان ارتباطی با ارزش‌‌ها و مفاهیم بهینه‌ساز و آرمان‌گرای ذهن انسان ندارد.
بیشتر...
 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 ]   صفحه بعدی >>