X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > مقالات 

 

آخرین مطالب
چهارشنبه 23 آبان 1397
دکتر هادی کریمی اصل معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان قم با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ دکتر هادی کریمی اصل معاون توسعه پیشگیری بهزیستی استان قم با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین دیدار و گفتگو کردند.
يکشنبه 20 آبان 1397
کتاب شیوة مواجهه با مخالفان در سبک زندگی پیامبر(ص) و اهل بیت(ع)
کتاب شیوة مواجهه با مخالفان در سبک زندگی پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) توسط این مؤسسه منتشر شد.
سه شنبه 15 آبان 1397
دیدار حجت الاسلام دکتر فعالی با حجت الاسلام مهدی مقامی
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک‌زندگی آل یاسین؛ سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی سیاسی حوزه علمیه خراسان حجت الاسلام مهدی مقامی با حجت الاسلام دکتر فعالی، ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 15 آبان 1397
کارگاه سبک زندگی در آموزه های قرآن و عترت 4
کارگاه آموزشی سبک زندگی در آموزه های قرآن و عترت با مشارکت مؤسسه سبک زندگی آل یاسین و مدرسه تخصصی قرآن و عترت خراسان، در مشهد برگزار شد.
يکشنبه 13 آبان 1397
کرسی آزاداندیشی ارائه نظر «عرصه های فقهی در تدوین فرهنگ رانندگی» با حضور معاونت راهور ناجا
اولین کرسی آزاداندیشی سبک زندگی اسلامی با عنوان «عرصه های فقهی در تدوین فرهنگ رانندگی» با حضور معاونت راهور ناجا برگزار شد.
> مقالات > مقالات > اوقات فراغت
-
ويژگي‌های یک اسباب بازي مناسب
اسباب‌بازی برای کودکان نیازی واقعی و غیر قابل انکار است. کودکان برای بازی کردن نیاز به ابزار و اسباب دارند و تحت هر شرایطی که باشند، آن را برای خود فراهم می‌کنند.
بیشتر...
-
پی‌آمدهای منفی مدگرایی غربی
اگرچه گرایش به مد در نیازهای طبیعی انسان ریشه دارد و برخاسته از روحیة نوگرایی اوست، اما به‌دلیل برخی ویژگی‌ها که در انواع مدهای امروزی نهفته، آسیب‌ها و پی‌آمدهای متعددی، مدگرایان را تهدید می‌کند
بیشتر...
-
تحلیل عاملی متغیرهای بروز پرخاشگری در تماشاگران از دیدگاه داوران فوتبال ایران
هدف تحقیق حاضر تحلیل عوامل پرخاشگری تماشاگران فوتبال از دیدگاه داوران لیگ برتر و دسته یک کشور است. از تعداد 177 داور، 131 نفر (74 درصد) در این تحقیق شرکت کردند.
بیشتر...
-
بررسی رابطه خشونت تلویزیونی با خشونت واقعی در میان کودکان
این مقاله با هدف بررسی رابطه بین تماشاي تلویزیون و خشونت کودکان از دیدگاه مربیان مدارس و مشاوران کلینیکی صورت یافته است.
بیشتر...
-
توليد اسباب‌بازي در ايران؛ تنگناها و چالش‌ها
يكي از پرسش‌هاي اصلي در اين زمينه اين است كه اسباب‌بازي رايج در جامعه ما توسط چه كساني و براي چه اهدافي ساخته مي‌شود؟ بخش اصلي اسباب‌بازي موجود در بازار، از كشورهاي خارجي وارد مي‌شود.
بیشتر...
-
تاریخچه اسباب‌بازی در جهان
اولین اسکیت برد در مغازه‌ای ساحلی در یک شهر کالیفرنیا به سال 1958عرضه شد که ابعاد آن کوچک‌تر از نمونه‌‌های امروزی بود و چرخ‌‌های مخصوص اسکیت روی آن چسبیده بود.
بیشتر...
-
اسباب‌بازی؛ چیستی و طبقه‌بندی
با توجه به جنبه‌هاي وسيع نهفته در بازي، مفهوم و تعريف ساده‌اي از اين موضوع كه پذيرش همگاني داشته باشد، در اختيار نداريم. در حقيقت، تلاش‌ها براي تعريف بازي، به پراكندگي تعريف‌ها انجاميده و بر پيچيدگي موضوع افزوده است.
بیشتر...
-
عروسک دارا وسارا؛ فرصت‌ها و کاستی­ها
ایده ساخت عروسک‌های ملی دارا و سارا از سال ۱۳۷۵ توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مطرح شد. پس از پنج سال این دو عروسک، با لباس‌های محلی اقوام مختلف ایرانی، با هدف آشناسازی کودکان ایرانی با فرهنگ ایرانی، در سال ۱۳۸۰ ساخته شدند.
بیشتر...
-
تاریخچه اسباب‌بازي در ایران
درباره اسباب‌بازي‌‌‌های کودکان ایرانی در دوره‌‌های پیش از اسلام آگاهی چندانی وجود ندارد. باستان‌شناسان در کاوش‌‌هایی که در شوش، گیلان و سیلک کاشان انجام داده‌اند، مجسمه‌‌های ظریفی از انسان و چهارپایان و پرندگان یافته‌اند که از سفال و چوب و سنگ ساخته شده‌اند.
بیشتر...
-
اسباب‌بازی و سبک زندگی
اسباب‌بازی­، یکی از مهم‌ترین عوامل سبک­ساز و تأثیرگذار در شخصیت کودکان و نوجوانان است. بخش مهمی از شخصیت انسان در دوران کودکی شکل می­گیرد. کودک در جستجوی معنای زندگی است؛
بیشتر...
 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 ]   صفحه بعدی >>