X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > گروه سبک زندگی > پایان نامه ها 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
سه شنبه 14 مرداد 1399
هفتمین جلسه تیم کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ آستان قدس رضوی برگزار شد
هفتمین نشست کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ حرم مطهر رضوی در مؤسسه آل یاسین برگزار گردید.
يکشنبه 12 مرداد 1399
بررسی زمینه‌های همکاری در دیدار مدیران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد
تأکید بر استفاده از ظرفیت‌ها و تجربه‌های مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین و نیز تشکیل تیم‌های کارشناسی از مهم‌ترین محورهای این دیدار می‌باشد.
دوشنبه 6 مرداد 1399
دیدار مدیر کل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف با ریاست موسسه سبک زندگی
مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تولیدات محتوا باید در شئون زندگی مردم مصرف شود. تولید و عرضه کار شماست و توزیع (مصرف) کار ماست.
چهارشنبه 1 مرداد 1399
به زودی نسخه جدید سایت موسسه سبک زندگی آل یاسین رونمایی می شود
پس از گذشت قریب به 6 سال از فعالیت نسخه فعلی سایت، نسخه جدید سایت اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی سبک زندگی آل‌یاسین به زودی در دسترس کاربران قرار می گیرد.
سه شنبه 31 تير 1399
دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل‌یاسین
در این دیدار، ظرفیت‌ها و زمینه‌های فرهنگی این استان در راستای توسعه و ترویج سبک زندگی و راهکارهای همکاری با مؤسسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بررسی تاثیر آموزش سبک زندگی سالم به روش بحث گروهی بر میزان استرس، اضطراب و افسردگی پرستاران بالینی شاغل در بیمارستان دولتی شهرستان اسدآباد
پرستارى جزء مهم مراقبت درمانى است و پرستاران به دلیل ماهیت شغلی سطح بالایی از استرس و در پی آن اضطراب و افسردگی را تجربه می کنند.
بیشتر...
طراحی محصولی برای تفریحات خارج شهری و موثر در ارتقا کیفیت سبک زندگی با استفاده از مواد هوشمند
سبک زندگی، مقوله، بستر یا حوزه تمرکز بسیاری از متغیرهای فرهنگی اجتماعی در هر جامعه بشمار می آید و مبین بسیاری از شرایط پیدا وپنهان زندگی و حیات فرهنگی در هر اجتماعی محسوب می شود.
بیشتر...
بررسی مقایسه ای سبک زندگی خانواده های شاهد و ایثارگر به خانواده های عادی استان لرستان
توجه به مفهوم سبک زندگی در جامعه ایرانی، به سال های اخیر باز می‌گردد. دلیل این امر تغییرات مداوم در شیوه‌های عینی زندگی مردم است. هدف از اجرای این پژوهش بررسی مقایسه‌ای سبک زندگی خانواده‌های شاهد و ایثارگر با خانواده‌های عادی استان لرستان بود.
بیشتر...
سبک زندگی اسلامی از دیدگاه قرآن با رویکرد روان شناختی
سبک زندگی (Life Style) به عنوان مفهومی جامع، متداول و متناسب با نیازهای فردی و اجتماعی، ابعاد گسترده‌ زندگی بشر را در بر می گیرد و همواره مورد توجه اندیشمندان علوم مختلف انسانی از جمله (روانشناسی، جامعه شناسی، اقتصاد و...) بوده است.
بیشتر...
چالش های سبک زندگی قرآنی و مدرنیته با تأکید بر خانواده
قرآن کریم، آخرین و کامل‌ترین کتاب آسمانی در آخرین و کامل‌ترین دین خدادادی با نام «اسلام»، نوعی از سبک زندگی را به بشریت ارائه می‌دارد
بیشتر...
بررسی عوامل موثر شبکه ماهواره‌ای جم بر سبک زندگی شهروندان منطقه 4 تهران
امروزه استفاده از رسانه یک امر طبیعی است چرا که رسانه ها بخش مهمی از زمان و مکان را در زندگی روزمره ما اشغال کرده اند . تاثیر رسانه در زندگی را در نقش فرایند هویت سازی ، لذت بخشی و ساختمند شدن زندگی روزمره می توان دید .
بیشتر...
سبک زندگی بر اساس آموزه های تربیت اخلاقی در نهج البلاغه
تحقیق حاضر یک مطالعه توصیفی- تحلیلی است که باهدف تبیین سبک زندگی بر اساس آموزه‌های تربیت اخلاقی در نهج‌البلاغه انجام‌گرفته است. در این پژوهش، سبک زندگی، آن‌گونه رفتارهای ظاهری و بیرونی است که به جامعه هویت می‌دهد و برخاسته از نظام ارزش‏ها(ایدئولوژی) و باورها(جهان‌بینی) افراد آن جامعه است.
بیشتر...
بررسی نقش باشگاه انقلاب در زنجیره سبک زندگی اعضاء مجموعه
پژوهش حاضر به بررسی نقش و جایگاه مجموعه تفریحی و ورزشی انقلاب در زنجیره سبک زندگی اعضایش می پردازد . نتایج این مطالعه نشان می دهند که باشگاه انقلاب فراتر از یک مجموعه تفریحی ورزشی عمل می کند
بیشتر...
گونه‌شناسی سبک زندگی با تأکید بر نقش رسانه در میان زنان شهر شیراز
چکیده امروزه با پیشرفت همه‌جانبه‌ی رسانه‌های مختلف برای سخن گفتن از انسان و سبک زندگی او، ناگزیریم تا نگاه کاملی به نقش و تأثیرات رسانه داشته باشیم، چرا که در دنیای کنونی رسانه‌ها نقشی بی‌بدیل، انکارناپذیر و گسترده در جوامع بشری دارند،
بیشتر...
سبک زندگی والدین و فرزندان در خانواده از منظر فقه امامیه با تاکید بر آراء امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (دامت برکاته)
خانواده در مکتب اسلام جایگاه ممتازی دارد و اسلام برای چگونه زیستن افراد در خانواده قوانینی تحت عنوان سبک زندگی مقرر کرده است. از نظر اسلام سبک زندگی عبارت است از مجموعه اعمال و رفتارهای انسان که اصل انسجام بخش توحید بر آن حاکم باشد.
بیشتر...
 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>