X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > گروه سبک زندگی > پایان نامه ها 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
سه شنبه 14 مرداد 1399
هفتمین جلسه تیم کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ آستان قدس رضوی برگزار شد
هفتمین نشست کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ حرم مطهر رضوی در مؤسسه آل یاسین برگزار گردید.
يکشنبه 12 مرداد 1399
بررسی زمینه‌های همکاری در دیدار مدیران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد
تأکید بر استفاده از ظرفیت‌ها و تجربه‌های مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین و نیز تشکیل تیم‌های کارشناسی از مهم‌ترین محورهای این دیدار می‌باشد.
دوشنبه 6 مرداد 1399
دیدار مدیر کل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف با ریاست موسسه سبک زندگی
مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تولیدات محتوا باید در شئون زندگی مردم مصرف شود. تولید و عرضه کار شماست و توزیع (مصرف) کار ماست.
چهارشنبه 1 مرداد 1399
به زودی نسخه جدید سایت موسسه سبک زندگی آل یاسین رونمایی می شود
پس از گذشت قریب به 6 سال از فعالیت نسخه فعلی سایت، نسخه جدید سایت اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی سبک زندگی آل‌یاسین به زودی در دسترس کاربران قرار می گیرد.
سه شنبه 31 تير 1399
دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل‌یاسین
در این دیدار، ظرفیت‌ها و زمینه‌های فرهنگی این استان در راستای توسعه و ترویج سبک زندگی و راهکارهای همکاری با مؤسسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مبانی نظری سبک زندگی اجتماعی مطلوب از منظر آیات و روایات
یکی از مسائل مهم و کلیدی در زندگی انسان شناخت سبک زندگی است و شناخت سبک زندگی منوط به شناخت مبانی سبک زندگی اجتماعی مطلوب است که جنبه ریشه‌ای دارد و در حقیقت باید از آیات و روایات اخذ شود.
بیشتر...
سبک زندگی رهبرالهی از منظر قرآن
سبک زندگی از مباحث مطرح و با اهمیت به شمار می‌رود که ادیان آسمانی و علوم انسانی از جمله روانشناسی و جامعه شناسی، از جهات گوناگون به آن پرداخته‌‌‌‌اند. سبک زندگی رهبرالهی بهترین الگو برای دستیابی به یک زندگی سعادتمندانه فردی و اجتماعی می‌باشد؛ چون آنها در ابعاد مختلف زندگی فردی، اجتماعی و ..
بیشتر...
بررسی تاثیر سبک زندگی اسلامی بر فرهنگ مصرف در شهر خرم آباد
سبک زندگی امروزه به صورت نسبی موضوعی است مطرح شده در علوم مربوط به انسان، اجتماع، فرهنگ و... درتعریف سبک زندگی باید گفت: سبک زندگی به تعبیری یعنی شیوه ایی که انسان برای زندگی کردن اتخاذ می کند در ابعاد مختلف زندگی، از مسائل فردی و اجتماعی تا مسائل فراطبیعی.
بیشتر...
بررسی رابطه بین میزان بهره وری از شاخصه های سبک زندگی اسلامی در روابط همسری و بهداشت روان دبیران زن متأهل شهر تهران
پژوهش حاضر به منظور بررسی رابطه بین میزان بهره وری از شاخصه های سبک زندگی اسلامی در روابط همسری و بهداشت روان زنان متأهل انجام شد. جامعه پژوهشی شامل دبیران زن متأهل 45-25 ساله شهر تهران بود
بیشتر...
بررسی رابطه‌ی سبک زندگی اسلامی با رضایت شغلی و استرس شغلی در معلمان مقطع دبیرستان شهر بندرعباس
این تحقیق با هدف بررسی رابطهی سبک زندگی اسلامی با رضایت شغلی و استرس شغلی در معلمان مقطع دبیرستان شهر بندرعباس انجام شد. پژوهش حاضر در زمرهی تحقیقات توصیفی از نوع همبستگی قرار می گیرد.
بیشتر...
سیاست‌گذاری محتوایی در حوزه تولید محصولات نمایشی با محوریت خانواده بر مبنای سبک زندگی اسلامی برای سیمای جمهوری اسلامی ایران
نهاد خانواده، اصلی‌ترین رکن جامعه و زمینه‌ساز خوشبختی یا بدبختی انسان‌ها و امت‌ها است. نهادی که متاسفانه در عصر کنونی دچار تزلزل شده است و رجوع به سبک زندگی اسلامی، تنها عامل نجات آن است.
بیشتر...
مقایسه بازتاب سبک زندگی ایرانی – اسلامی با سبک زندگی غربی در مجلات ایران مطالعه موردی : مجلات زندگی ایده آل و موفقیت آبان سال 94 تا آبان سال 95
سبک زندگی را می توان به مجموعه‌ای کم و بیش جامع از عملکردها تعبیر کرد که فرد آنها را به کار می گیرد چون نه فقط نیازهای جاری او را بر آورده می‌سازد، بلکه روایت خاصی را هم که وی برای هویت شخصی خود برگزیده است در برابر دیگران منسجم می‌سازد.
بیشتر...
اصول انتخاب و تصمیم‌گیری در سبک زندگی اقتصادی از منظر نهج‌البلاغه
چکیده برنامه اقتصادی از جمله برنامه‌های مهم و مورد تأکید اسلام است، بطوری که تحقق اهداف متعالی اسلام بدون توجه به مسائل اقتصادی امکان پذیر نیست.
بیشتر...
جایگاه عفاف در سبک زندگی اسلامی
عفاف یکی از فضائل مهم اخلاقی است که موجب کرامت انسان می‌شود و اسلام آن را مانند تقوا، بسیار مورد توجه قرار داده است. این موضوع چنان دارای اهمیت است که رعایت نکردن عفت زیربنای روابط فردی و اجتماعی را خدشه‌دار می‌کند.
بیشتر...
بررسی مقایسه ای سبک زندگی و شادکامی در بین زنان شاغل و خانه دار شهرستان کرمان در سال 1391
هدف این پژوهش، بررسی مقایسه ای سبک زندگی و شادکامی در بین زنان شاغل و خانه دار شهرستان کرمان می باشد. بدین منظور 50 زن شاغل و 50 زن خانه دار به صورت تصادفی خوشه ای انتخاب خواهند شد
بیشتر...
 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>