X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
صفحه اصلی > گروه سبک زندگی > پایان نامه ها 

forooshgah

isabk

motaleat

آخرین مطالب
سه شنبه 14 مرداد 1399
هفتمین جلسه تیم کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ آستان قدس رضوی برگزار شد
هفتمین نشست کارشناسی تدوین مطالعات مفهومی و راهبردی طرح محتوایی موزۀ حرم مطهر رضوی در مؤسسه آل یاسین برگزار گردید.
يکشنبه 12 مرداد 1399
بررسی زمینه‌های همکاری در دیدار مدیران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد
تأکید بر استفاده از ظرفیت‌ها و تجربه‌های مؤسسه فرهنگی هنری سبک زندگی آل یاسین و نیز تشکیل تیم‌های کارشناسی از مهم‌ترین محورهای این دیدار می‌باشد.
دوشنبه 6 مرداد 1399
دیدار مدیر کل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف با ریاست موسسه سبک زندگی
مدیرکل اجتماعی و مشارکت‌های مردمی سازمان اوقاف در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تولیدات محتوا باید در شئون زندگی مردم مصرف شود. تولید و عرضه کار شماست و توزیع (مصرف) کار ماست.
چهارشنبه 1 مرداد 1399
به زودی نسخه جدید سایت موسسه سبک زندگی آل یاسین رونمایی می شود
پس از گذشت قریب به 6 سال از فعالیت نسخه فعلی سایت، نسخه جدید سایت اطلاع‌رسانی موسسه فرهنگی سبک زندگی آل‌یاسین به زودی در دسترس کاربران قرار می گیرد.
سه شنبه 31 تير 1399
دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی با ریاست مؤسسه سبک زندگی آل‌یاسین
در این دیدار، ظرفیت‌ها و زمینه‌های فرهنگی این استان در راستای توسعه و ترویج سبک زندگی و راهکارهای همکاری با مؤسسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
شرط وکالت زوجه در طلاق
یکی از موضوعات مهم و مورد ابتلا که در فقه و حقوق موضوعه مورد بحث و بررسی قرارگرفته، وکالت زوجه در طلاق است. قانون مدنی ایران دو ماده را به وکالت در طلاق اختصاص داده است؛
بیشتر...
طلاق قضایی ناشی از عسر و حرج از دیدگاه فقهای امامیه و فقهای عامه
طلاق قضایی ناشی از عسروحرج زوجه راهکاری است که در راستای شرایط سخت و مشقت‌بار زن و برای رهایی زوجه و رفع ضرر و حرج موجود از سوی مراکز قضایی تدوین شده است.
بیشتر...
بررسی مسئله طلاق در اسلام و موارد تطبیقی آن
این رساله حاوی سه باب و هر باب مشتمل بر چند فصل است. باب اول در مورد تاریخچه طلاق و دارای دو فصل است: فصل اول به تاریخچه طلاق در جوامع قدیم و فصل دوم به تاریخچه طلاق در ادیان پرداخته است.
بیشتر...
حقوق زن پس از طلاق
این رساله در دو بخش حقوق مالی و حقوق غیرمالی زن پس از طلاق مورد مطالعه قرار می‌گیرد. بخش اول به حقوق مالی زن پس از طلاق اختصاص می‌یابد.
بیشتر...
مطالعه تطبیقی روابط مالی زوجین ناشی از طلاق در حقوق ایران و انگلیس
با وقوع طلاق بین زوجین، عقد نکاح بین آن دو منحل می‌شود و به‌تبع آن آثار مالی ‌‌‌از خود به‌جای می‌گذارد. در حقوق انگلیس نیز نهاد طلاق وجود دارد که در نتیجه آن، مسائل مالی در میان زوجین مطرح می‌شود و به نظر می‌رسد قابل مقایسه با حقوق ایران باشد.
بیشتر...
بررسی رابطه‌ی ابعاد دین‌داری و سبک‌زندگی جوانان: مطالعه‌ی‌ موردی دانش‌آموزان سال ‌سوم ‌دبیرستان ‌و پیش‌دانشگاهی شهر زرقان
در شرایطی‌که به‌‌طور گسترده از پیامدهای ‌جریان مدرنیته‌ و فرایند جهانی‌شدن در دنیای امروز سخن گفته می‌شود، مطالعه پیرامون سبک‌زندگی‌ و عوامل ‌موثر بر آن، چشم‌انداز مناسبی را برای مشاهده‌ و درک دگرگونی‌های حوزه‌های مختلف حیات ‌اجتماعی‌ انسان در دسترس قرارمی‌دهد.
بیشتر...
بررسی تأثیر برنامه حمایتی ارتقاء سلامت بر سبک زندگی دبیران در مرحله قبل از یائسگی
میانسالی ،یکی از مهم ترین دوره های زندگی زنان است که با دوره های انتقالی نظیر یائسگی و تغییرات عمده در وضعیت سلامتی همراه می باشد، از طرفی اشتغال و انجام مسئولیت های چندگانه نیز عامل مهم تأثیر گذار بر وضعیت سلامتی محسوب می شود،
بیشتر...
نقش معنویت گرایی دینی (اسلامی) در سبک زندگی سیاسی در جمهوری اسلامی ایران
زمانی تصور می‌شد سیاست و زندگی سیاسی برای همیشه از حضور موثّر امور معنوی و متافیزیکی محروم شده است، اما نهضت اسلامی ایران موجب شد تا بار دیگر شاهد نقش‌آفرینی معنویت‌گرایی دینی در همه صحنه‌های اجتماعی و سیاسی یک ملّت، به‌ویژه سبک زندگی سیاسی آنها باشیم.
بیشتر...
سبک زندگی دینی
سبک زندگی عبارت است از مجموعه رفتارها و الگوهای کنش فردی و گروهی که معطوف به ابعاد هنجاری و معنایی زندگی اجتماعی باشد.
بیشتر...
بررسی عوامل اجتماعی مرتبط با سبک زندگی محیط زیستی شهروندان شهر تبریز
زندگی انسان در طول تاریخ، در پیوند مداوم با طبیعت سپری شده است. آب، خاک، زمین و گیاهان همواره یاری‌رسان انسان و الهام‌بخش او بوده و محیط زیست به عنوان پس‌زمینه‌ی فعالیت‌های بشری مهمترین بخش و جزء جدانشدنی زندگی انسان تلقی شده است.
بیشتر...
 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>