X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
صفحه اصلي > اخبار موسسه > انتشارات 

 

آخرین مطالب
شنبه 25 آذر 1396
بازدید آیت الله اعرافی و جمعی از مسئولان حوزوی از غرفه پژوهشکده سبک زندگی اسلامی
مدیر حوزه‌های علمیه در بازدید از غرفه پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزوی ضمن رؤیت آثار و محصولات این پژوهشکده، در جریان گزارش آخرین فعالیت‌های انجام شده قرار گرفتند.
شنبه 25 آذر 1396
حضور پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای مراکز پژوهشی حوزوی
آثار و دستاوردهای پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای مراکز پژوهشی حوزوی که به مناسبت هفته پژوهش برپا شده است به رؤیت محققان، علاقمندان و بازدیدکنندگان گذاشته شده است.
سه شنبه 21 آذر 1396
تدوین موضوعات سبک زندگی جهت انجام پروژه های تحقیقاتی
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ موضوعات کاربردی سبک زندگی اسلامی جهت انجام پروژه‌های تحقیقاتی در مؤسسه سبک زندگی آل یاسین تهیه و تدوین گردید.
شنبه 18 آذر 1396
نشست علمی مدیریت هزینه‌های خانواده در سبک زندگی اسلامی برگزار شد
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ نوزدهمین نشست از سلسله نشست‌های علمی سبک زندگی اسلامی روز چهارشنبه 8 آذر 96 در مؤسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد.
شنبه 18 آذر 1396
کارگاه سبک زندگی اسلامی در حوزه علمیه شهرستان گراش
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ کارگاه «سبک زندگی اسلامی» توسط این مؤسسه در حوزه علمیه شهرستان گراش استان فارس برگزار


مؤسسه سبک زندگی آل یاسین منتشر کرد:
بیست و یکمین شماره پایش سبک زندگی
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین، بیست و یکمین شماره دوماهنامه فرهنگی اجتماعی پایش سبک زندگی توسط این مؤسسه منتشر شد.

به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین، بیست و یکمین شماره دوماهنامه فرهنگی اجتماعی پایش سبک زندگی توسط این مؤسسه منتشر شد.

فصل اول این شماره به پایش آموزه و اندیشه اختصاص یافته است. در این بخش آثار تنگ نظری و راهکارهای دریافت فراوانی در آموزه‌های دینی به قلم دکتر محمدتقی فعّالی تبیین شده و در گفتگویی با دکتر محمدرضا سالاری‌فر پدیده طلاق مورد بررسی قرار گرفته است. فصل دوم به پایش همایش‌ها و منابع اختصاص یافته است.

پایش آسیب‌ها سومین بخش از شماره 21 نشریه است که سخت‌رویی و سازگاری زناشویی و حسرت ناگریزی بی‌سرانجامی دو عنوان مورد بحث در آن است.

پرونده ویژه این شماره به موضوع طلاق اختصاص یافته است و در این بخش؛ مفهوم‌شناسی، طلاق در جوامع و ادیان، انواع طلاق، جشن طلاق، علل و عوامل و زمینه‌ها، پیامدها، دیدگاه اسلام و راهکارها مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

پایش فعالیت‌های مؤسسه و پایش اخبار سبک از دیگر بخشهای شماره 21 نشریه پایش سبک زندگی است.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج