X
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
صفحه اصلي > اخبار موسسه 

 

آخرین مطالب
شنبه 25 آذر 1396
بازدید آیت الله اعرافی و جمعی از مسئولان حوزوی از غرفه پژوهشکده سبک زندگی اسلامی
مدیر حوزه‌های علمیه در بازدید از غرفه پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزوی ضمن رؤیت آثار و محصولات این پژوهشکده، در جریان گزارش آخرین فعالیت‌های انجام شده قرار گرفتند.
شنبه 25 آذر 1396
حضور پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای مراکز پژوهشی حوزوی
آثار و دستاوردهای پژوهشکده سبک زندگی اسلامی در نمایشگاه دستاوردهای مراکز پژوهشی حوزوی که به مناسبت هفته پژوهش برپا شده است به رؤیت محققان، علاقمندان و بازدیدکنندگان گذاشته شده است.
سه شنبه 21 آذر 1396
تدوین موضوعات سبک زندگی جهت انجام پروژه های تحقیقاتی
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ موضوعات کاربردی سبک زندگی اسلامی جهت انجام پروژه‌های تحقیقاتی در مؤسسه سبک زندگی آل یاسین تهیه و تدوین گردید.
شنبه 18 آذر 1396
نشست علمی مدیریت هزینه‌های خانواده در سبک زندگی اسلامی برگزار شد
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ نوزدهمین نشست از سلسله نشست‌های علمی سبک زندگی اسلامی روز چهارشنبه 8 آذر 96 در مؤسسه سبک زندگی آل یاسین برگزار شد.
شنبه 18 آذر 1396
کارگاه سبک زندگی اسلامی در حوزه علمیه شهرستان گراش
به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ کارگاه «سبک زندگی اسلامی» توسط این مؤسسه در حوزه علمیه شهرستان گراش استان فارس برگزار


در دیدار مدیران سازمان بهزیستی کشور از مؤسسه مطرح شد:
توسعه و تعمیق سبک زندگی اسلامی؛ راهکار مؤثر کاهش آسیب‌‌های اجتماعی
در بازدید مدیران سازمان بهزیستی کشور از مؤسسه آل یاسین، ضمن تاکید بر توسعه و تعمیق سبک زندگی اسلامی، راهکار‌‌ها و زمینه‌‌‌های همکاری و تعامل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره روابط عمومی مؤسسه سبک زندگی آل یاسین؛ در بازدید مدیران سازمان بهزیستی کشور از مؤسسه سبک زندگی آل یاسین، ضمن تاکید بر توسعه و تعمیق سبک زندگی اسلامی در راستای کاهش آسیب‌‌های اجتماعی، راهکار‌‌ها و زمینه‌‌‌های همکاری و تعامل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که روز پنج‌شنبه 4 آبان‌ماه در این مؤسسه برگزار شد، معاون فرهنگی سازمان بهزیستی کل کشور، مدیر کل بهزیستی استان قم و برخی دیگر از مدیران این سازمان، ضمن آشنایی با فعالیت‌‌‌ها و دستاورد‌‌ها، در نشستی با ریاست مؤسسه، طرح‌‌ها و زمینه‌های همکاری و تعامل را مورد بررسی قرار دادند.

در این جلسه حجت‌الاسلام دکتر فعالی رئیس مؤسسه ضمن تبیین اهداف و سیاست‌‌‌‌‌ها، گزارش جامعی از فعالیت‌‌‌ها و دستاورد‌‌های این مؤسسه در بخش‌‌های مختلف از جمله؛ آموزش، پژوهش و فعالیت‌‌‌‌‌های فرهنگی ارائه نموده و با اشاره به تربیت نیروی انسانی کارآمد، از برگزاری کارگاه‌‌‌های سبک زندگی در سراسر کشور به عنوان یکی از فعالیت‌‌‌های عمده این مؤسسه یاد کردند.

ایشان تأسیس مرکز آموزشی و پژوهشکده سبک زندگی اسلامی را به عنوان اقدامی مؤثر و مهم در راستای نگاه علمی و کارشناسی به موضوع سبک زندگی اسلامی برشمردند.

دکتر فعالی نهادینه‌کردن سبک زندگی اسلامی در جامعه را راهکار مؤثری در راستای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دانسته و بر ضرورت اهتمام و همکاری دستگاه‌های فرهنگی در این زمینه تاکید کردند.

در این نشست، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدی معاون فرهنگی سازمان بهزیستی کل کشور و مشاور رئیس این سازمان با ارائه گزارشی از فعالیت‌‌های فرهنگی انجام شده در این سازمان از جمله را‌‌ه‌اندازی پایگاه‌های سلامت، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، توانبخشی مربیان، واگذاری مهد‌های کودک و مراکز مشاوره به بخش خصوصی و تحت پوشش قرار دادن زنان بی‌سرپرست، به عنوان اقدامات موفق در این سازمان نام برد و ضمن اظهار خرسندی از فعالیت‌های انجام شده در مؤسسه آل یاسین، از همکاری مشترک استقبال و بر اجرای طرح‌های مشترک تاکید کرد.

در این نشست که با حضور آقایان دکتر سلیقه مدیر کل بهزیستی استان قم، حیدری مدیر مشارکت‌های استان و حائری مدیر مشارکت‌های عمومی استان برگزار شد، ضمن دعوت از ریاست مؤسسه سبک زندگی آل یاسین جهت بازدید از سازمان بهزیستی کشور؛ برخی طرح‌های مشترک از جمله برگزاری دوره‌های آموزشی پودمانی، تأسیس مرکز مشاوره با رویکرد سبک زندگی اسلامی، همکاری در پایگاه‌های سلامت مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید تفاهم‌نامه همکاری میان دو نهاد منعقد گردد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج